Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen etetőszéketek...

Nektek milyen etetőszéketek van? Belinkelitek? Babátok hány hónapos korától használjátok?

Figyelt kérdés
Dönthető háttámlás etetőszéket, nem olyan drágán tudnátok ajánlani?

#etetőszék #dönthető háttámla
2012. júl. 26. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen. Kb 6 hónaposan kezdtük használni, egészen addig amíg az asztalnál meg nem ült rendesen. Ebben az is jó, hogy az asztalhoz is oda lehet tolni, ha levesszük a tálcáját.

2012. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


5 hónapos kortól használjuk, most már tálca nélkül az asztalhoz tolva.

2012. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen van, levehető tálcával. Varrtam rá mintás párnát, hogy ne csússzon. Mi is kb. 6 hós korától használtuk, még mindig abban van az asztalnál (már nem kell tálca, egyébként van öv hozzá, ami miatt most egy pár terméket visszahívott az ikea, nekünk eddig nem volt baj vele).


Bocsi, hogy megkérdezem, de miért kell dönthetős etetőszék? Ha tud stabilan ülni szinte mindegy mi van mögötte. :) :)

2012. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4 hós kortól


[link]

2012. júl. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam dönthetősre, mert hamarabb használni szerettem volna, de olvastam, hogy nem jó a gerincüknek ha még nem tudnak ülni.Szóval felesleges a dönthetős.Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 27. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Fisher price hintáztatható széket vettem. Kb. 4 hónapos kortól használjuk, általában büfizés után még ültettük benne 10-15 percet. Szerintem nem ártottam a gerincének, pedig én is féltem ettől, de az ülésbe még tettem kicsit keményebb, lapos párnát, amely jól kitámasztotta a kis hátát. A hozzátáplálásnál is nagyon jól bevált. kicsit hozzátámasztom az ágy széléhez és már stabil is. Evésen kívül ücsörgésre használjuk (pl. amikor gyorsan feltakarítok, imád benne hintázni szépen ütemesen hintáztatja magát)

Gyönyörűségesek ezek az etetőszékek, de borzasztó drágák :-)

2012. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Be tudod linkelni kedves utolsó???:))
2012. júl. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!