Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek hasonló tapaszta...

Sedacurforte kérdése:

Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Babám augusztus elején lesz egy éves. A szülőszobán vele éjféltől voltam, hajnali 4 óra után született, tehát nagyon hamar meglett. Legtöbb, és szinte minden esetben azt tapasztalom, hogy ha éjszaka nyűgösebb, nyugtalanabb, az mindig a születési órákra esik, akár a mozgásfejlődés, akár bármi miatt nyugtalanabb. Hallottam már erről, hogy ez így van, de van valakinek hasonló tapasztalata?
2012. júl. 26. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is a születés, inkább a pociban eltöltött alvás-ébrenlét ritmushoz alkalmazkodnak idekint is a babák. Általában. Pl. az enyém este kezdett mocorogni élénkebben, és az első 3 hónapban kb. nem bírtam elaltatni sose éjfél -1 óra előtt. /amúgy érdekességként leírom, h enyém is kb. 4 körül lett meg és éjfél körül mentünk be :)/
2012. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jajj, bocs írod, egy éves....valahogy úgy olvastam, h 1 hónapos....Hát...akkor nem tudom....elég nagy időtartam az éjféltől 4ig, ha azt nézzük a fogfájás idején is ez a necce időpont általában....De az is lehet hogy egy kis részében a születésének is része van....
2012. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Most hogy írod elgondolkodtam rajta. Az én fiam is délután 6-7 óra körül szokott nyűgös lenni és háromnegyed 7-kor született. Sok minden van ami köthető a születéshez a pociban töltött időhöz, akár lehet, hogy ez is ilyen.
2012. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiam éjfélkor született, lányom hajnali 2kor. mindkettő átalussza az éjszakát pár hetes kora óta, soha nem voltak nyűgösek éjjel
2012. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém néhány hónapos korában egy ideig minden este felsírt a születése időpontjában. Érdekes.
2012. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lányom este 7-kor született, és 1,5 hónapos koráig minden nap 5 körül elkezdett nyűglődni. 18.30-tól 20-ig meg üvöltött:S Elég kimerítő estéink voltak.
2012. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még egy érdekesség. testvérem fia a kitolási szakaszban kapott oxitocint, majd altatás, mert végül is császár lett a vége. alvása másfél évesen is így zajlik>üvöltés, felpörgés, majd elvágódik, és alszik.
2012. júl. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!