Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándékötletek,2. születésnapr...

Ajándékötletek,2. születésnapra kislánynak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Építőkocka (nekünk smoby abrick van, nagyon jó és viszonylag olcsó), hintaló, babakocsi babával, labda.
2012. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lányom jövőhéten lesz két éves. ő kb. 4 hónapja meg van huzatva a babákért :)

Akciózva, nagyon jó áron vettünk neki egy készletet. baba, hordozó, cumisüveg, tálka evőeszközzel, pótruha,bili és itthon jöttünk rá hogy ez egy pisilős baba :)

de mivel a lányom is ott volt mikor megvettük, ezért megkapta előre :)

2012. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mi az, ami már van neki. (nagyobb dolgokra gondolok)
2012. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van neki mindenféle zenélő játék,építőkockák,motor,tricikli,bevásárlókocsi,babakocsi,babák,többféle labda,toronyépítő(többféle).

Játékkonyhára gondoltam,nem tudom jó e egy 2 évesnek?

2012. júl. 27. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Szerintem jó ötlet a játékkonyha. Kislányom a hónap elején volt 2 éves, és én is gondoltam a játékkonyhára végül inkább Karácsonyra veszünk Neki. Biztos a kislányod is nagyon fog örülni neki.

Boldog szülinapot!

2012. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Épp ezért kérdeztem, jó, hogy leírtad, mi az, ami már van.

A konyha nagyon jó ötlet!!

A lányom márciusban volt 2 éves, de ő karácsonyra már kapott kiskonyhát. Azóta is imádja, nincs nap, hogy ne főzőcskézzen!

Mi a Müllerben vettük, 7-8000 Ft körül volt.

Vagy Ti ennél komolyabbat (drágábbat) akartok?

2012. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!