Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el az egyik...

Nem fogadja el az egyik mellem. Járt így valaki?

Figyelt kérdés
10 hetes a kisfiam. Eddig is hadilábon állt a bal cicimmel, de tegnap óta egyszerűen nem fogadja el. Elfordítja a fejét, ha abból szeretném szoptatni. Ha már nagyon éhes akkor eszik kb 2-3 percig és utána megint nem fogadja el.Mitől lehet ez? Elfogja még fogadni?
2012. júl. 27. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk is előfordult.

Nem lehet, hogy abból nehezebben jön a tej, kevesebb van benne? Próbáld fejni kicsit, hátha szaporodik annyit, hogy könnyebben tudja szopizni.

Egyébként én hónaljtartással 'csaptam be' a fiamat, úgy jobban elfogadta.

2012. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is próbáltam, de baromi kényelmetlen és úgy is csak egy darabig kellett.A tej tuti nem kevés, rengeteg van. Inkább az lehet a baj, hogy gyorsan jön. És Nálatok hogy van? Hol elfogadja hol nem?
2012. júl. 27. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Leket rosszul tartod a babát. Ptóbálj ki másik pózt, mert lehet csak nem tudjaúgy bekapni a cicit, mint ahogy kéne. Nálunk a balból fekveszopival jobban jön.
2012. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ó, az én nagyfiam már 2,5 éves, rég nem szopik :)

De igen, átmeneti volt az elutasítás.

Ha biztosan van tejed, akor próbáld meg melegvíz alatt átmasszírozni szopi előtt, hátha könnyebben kijön.

De ha huzmosabb ideig nem "használja" a bal cicit, bizony jelentősen csökken a mennyiség. Én az utolsó hónapban már csak bal mellből szoptattam, a jobb teljesen elapadt.

2012. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na ettől félek én is, hogy elapad.Próbáltuk mi már az összes létező pozitúrát, de egyik sem tetszik.Hónaljtartásban szopik belőle, de nem sokáig.
2012. júl. 27. 14:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor pár napig fejd egy kicsit minden szopi után, hogy szaporodjon, akkor jobban fog neki tetszeni :) Ezeka kényelmes pasik!
2012. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a ballal, le is szokott róla, óriási harc árán se kellett neki, azóta is jól elvan a jobbon, már 8 hónapos, a balban közben már nincs is tej.
2012. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy mellből ilyen sokáig tudtad szoptatni? De jó ezt olvasni :) Azért ő még beadja a derekát, de én is nagyon kitartó vagyok. Ha a bal cici jön, akkor abból kell enni.2-3 perceket eszik belőle nagy kínlódás árán.
2012. júl. 27. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Így jártam én is az elején, jobb cicimet nem szerette a lányom ,mert nagyon ömlött belőle a tej. kb 10 hetes koráig szenvedtünk. majd hagytam és már 11 hónapja csak a balból szopizik. Mostanában néha a jobbra is rámegy, de az már csak játék:)
2012. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!