Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni a nagyon...

Mit lehet csinálni a nagyon fogfájós babával, aki 5hónapos?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
dentinox
2012. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém rettentően szenvedett vagy 2 héten keresztül. Odáig jutottunk, hogy se nappalunk, se éjszakánk nem volt. Pedig ő egy rettentően kiegyensúlyozott és vidám gyermek. Ideje korán átaludta már az éjszakát (4 hetes korától), sosem volt vele extrém gond. Nem volt sosem beteg még szerencsére (kop-kop-kop)..

Ebben a két hétben 7 foga jött, amiből 2. hét végére 6 áttörte magát. Ebben volt két őrlőfog is! Szóval nem volt piskóta.

Elvittem már ügyeletre is, hogy mondjanak valamit, mert ez már nem normális, de közölték, hogy egészséges, nincs problémája, csak a foga.. Na, akkor mondtam, hogy adjanak nyugtatót, mert már nem bírjuk ezt tovább..


Próbáltam a Ch 15-t, Sedatif PC-t, Dentinoxot, Dologélt, rengeteg rágókát, de végül azt ajánlották, hogy adjak neki Nurofent.


Igaz, ő 11 hónapos volt akkor és 2,5 ml-t adtam neki, de átaludta újra az éjszakát, nem volt problémánk. Megnyugodott és újra vidám lett.

Most lesz 13 hónapos és a 16. fogát várjuk. Kevésbé rázza meg a "hír", de most már kezelhető gyógyszer nélkül is szerencsére.

2012. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekünk a viburcol homeós kúp jött be.Adtam neki egyet és rá fél órára,mintha kicserélték volna.Én mondjuk kicsit eltérek a betegájékoztatótól, mert abban az áll,hogy napi 2-3 db, én adagba ennyit adok,de jobban elosztva,mert a homeós cuccoknál az a jó,ha minél rendszeresebben kap kis mennyiséget.Szóval elsőre egy egész kúpor és utána 3-4 óránként felet.Ez lázat is csillapít és meg is nyugtatja
2012. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Germicid C segített. Tudom erős, de csak ezzel tudott jobban aludni.
2012. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 hós a fiam. Általában Viburcol kúpot adok be neki. Felet. És naponta csak kétszer. Ha viszont látom rajta, hogy nagyon-nagyon kinlódik, akkor germicid!

Sajnos nekünk semmi más nem használ. :-/

2012. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!