Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Ár-érték arány? 1 évesnek venném.

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 27. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

4 hete vettünk ua ilyet, csak jót tudok róla mondani, előtte espironk volt, de már nagy volt cipelni ez meg könnyű, tolni is jó, baba szereti. Mi is így leárazva vettük, szerintem jó az ára.

Persze már ülni tudó babának jó.

2012. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez olyannak tűnik mint a Hauck. az ára is hasonló. nekünk Hauck volt, egyszerű, kicsit fapados de használható. ár-érték aránya tök szuper.
2012. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én esernyőre csukhatót választanék, mert az jobban befér az autóba. De persze ez az én saját igényem. Amúgy jó kis verda.:)
2012. júl. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nagyon jól néz ki, praktikusnak is tűnik, az egyetlen amire felhívnám a figyelmed, hogy kicsi a kereke. Sima felületen biztos jó, de ha néha mentek "terepre", ott gázos, mi ezért cseréltük le, mert én megyek hegyen völgyön át..:-DDD
2012. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,egyet értek a 8.24-es válaszolóval.Kicsik a kerekek.Nekünk is hasonló volt és egy picit gázosabb terepen kitört a kereke:(
2012. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!