Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet hozzájutni a...

Hogyan lehet hozzájutni a rossmanos hipp csomaghoz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a kórházban kellett kapnod egy csomagot. Abban van egy kupon, bemész a rossmannba azt hiszem ha 4 hós a baba, és odaadják a pénztárnál. Nincs túl sokminden benne, de ha amúgy is jársz oda, megéri, ingyen van. Abban lesz a következő, 8 hós, majd abban a 12 hós.
2012. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy van,ahogy az első mondja.Viszont vidd magaddal a pici lakcímkártyáját,mert nálunk nagyon bizalmatlanok voltak az eladók,pedig ott volt a kisfiam velem.

Van benne egy műa. kanál,egy bébi étel és egy póló.Ja és a következő csomaghoz a kupon.Ennyi.

2012. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem kaptam kórházi csomagot
2012. júl. 28. 09:06
 4/8 anonim ***** válasza:
En kaptam, de nem volt benne ilyen kupon. Csak egy C&A-s meg egy halom szorolap.
2012. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor azt nagyon ügyesen elsumákolták,mert bizony jár!!! :(

Ha nem rég szültél,én lehet visszamennék és rákérdeznék.

2012. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már egy féléve. Csak ugye ekkor nem az volt az első :-), hogy ezzel foglalkozzak.
2012. júl. 28. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:

biztos nem a szülészetre mennék érdeklődni :)))


Én írtam a HIPP-nek hogy nem kaptam, kérdezték hol szültem (DEOEC) és postán küldték az első kupont.

2012. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi az infot. Én sem kaptam Zalaegerszegen, de akkor írok nekik.
2012. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!