Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék pici lábú lányomra...

Hol tudnék pici lábú lányomra szandit venni?

Figyelt kérdés

Kb. 18as lába van, de ugye minden cipő egy picit más. A rüsztje is magas egy kicsit, úgyhogy vásárlás előtt mindenképpen szeretném rápróbálni. Eddid vártam és nézelődtem, mert csak kapaszkodva lépegetett, e most már látom rajta, hogy 1-2 hét és elindul. Deichmanban, auchanban, tescoban, kínaiban kerestem eddig szandit neki, mert ezek vannak a közelben. Sehol nem volt :(

És még annyi, hogy meddig lesz ilyen magas a rüszt? Ez elműlik bizonyos korra?


2012. júl. 28. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem még egy kicsit várj a cipővel.Én akkor vettem a lányomnak amikor már biztosan tudott menni mezítláb.Nagyobb biztonságban érezte így magát.
2012. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék neki venni már, mert úgí hallottam, hogy van olyan baba akinek pont ez jelent biztonságot és így indul el. A másik meg, hogy pár hét múlva esküvő, és csak nem lehet ott mezítláb. Nincs jelenleg semmilyen cipője ami jó lenne a lábára.
2012. júl. 28. 09:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Bababolt? Nem Brendon, sima kis magán bababolt pl. Felénk van egy, én ott is szoktam vásárolni a gyerekeknek, lányomnak 16-os szandi kellett mikor elindult, 17-es volt a téli cipője, azt csak ott tudtam venni, máshol nem is volt ilyen kicsi méret.
2012. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos a közelünkben lévő csak használt cipőket árul. Lassan már ráeszem magam egy webshopra, csak annyira félek tőle.
2012. júl. 28. 13:54
 5/15 anonim ***** válasza:

Én 18-as Siesta szandit vettem anno a lányomnak, ő korán elindult, és pici volt a lába is.

Az Elefanten 18-as is jó volt, mert bár az nagyobb fazon, de simán tudott benne menni.

2012. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Auchanban most Siesta-akció van, volt 18-as. A Baby Outletben is sok van (Soroksári út). Az én fiamnak is akkora a lába, én ott vettem neki. A lányomnak nem múlt el a magas rüsztje, de a legtöbb babaszandi 3 helyen is állítható, hogy passzoljon. Budapesti vagy?
2012. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti, de a közelben lakunk. Kb 1 hete voltunk auchanban, a cipőknél csak 1 szandit láttam 18as méretben, az is kék volt. Mennyiért vannak a siesták? Megmondom őszintén, nem szeretnék rá 10ezret költeni. Hol keressem a szandikat? Máshova vannak kirakva?
2012. júl. 31. 13:47
 8/15 anonim ***** válasza:
humanicban van super fit az jó meg a richter. De szerintem sem vegyél amíg nem jár. Ha elkezd járni úgy is el kell vinni orthopédiára és megnézik hordhat e sima cipőt vagy netán valami spéci kell. A cipőn nem szabad spórolni.
2012. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Megint voltam auchanban, még mindig csak az aaz 1 kék szandi volt. Az siesta, és 5000ft, ha érdekel valakit :)


Én elhiszem, hogy nem szabad a cipőn spórolni, de ha valaki nem engedheti meg magának a drága cipőt, akkor ez van. Attól még nem megy tönkre a gyerek lába, ha egy olcsóbb cipőt adok rá, viszont ugyanúgy tart, ahogy kell.

2012. aug. 1. 07:15
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja, és mint írtam, nemsokára esküvő, valamit a lábára kell adnom. Addig meg vagy elkezd önnálóan járni, vagy nem. Ha elkezd, akkor sem biztos, hogy kaponk időpontot ortopédiára. Szóval valami gyors megoldást keresek éppen.
2012. aug. 1. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!