Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítene valaki. Hogyan...

Segítene valaki. Hogyan csináljam? Céklát akarok kóstoltatni, de csak 2 kanállal.

Figyelt kérdés
Van bébaicéklám, a nagyságára tekintve megpárolom, de a turmixba kevés, hogy pépesítse. Almával csinálnám. Most tegyek bele egy kicsi kockát az almával együtt és úgy turmixoljam? De szerettem volna külön kóstoltatni. Vagy felesleges.
2012. júl. 28. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek?
2012. júl. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6hós, és 3 most kezdtük. Eddig almát, barackot és krumplit evett. De fogytán a kerti krumplim, így almával gondoltam.
2012. júl. 28. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha almához kevered. Így is érezni fogja az ízét. A másik amit tehetsz, hogy megcsinálsz egy nagyobb adag céklát, veszel ki belőle mára meg holnapra pár kanállal, a többit meg lefagyasztod.
2012. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elfogadsz egy jó tanácsot ne párold hanem héjjastól,alufóliában süss meg többet:Majd megszurkálod hústűvel és ha puha a héjját lehúzod,majd turmixolod és kis poharakba lefagyaszhatod.Így benne marad a sok vitamin,ha főzöd,párolod akkor meg kifőnek a tápanyagok.

.ja az almát is sütheted így.Sokkal finomabb,legalábbis az én babám jobban szerette így.

2012. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!