Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babának dinnyét?

2 hós babának dinnyét?

Figyelt kérdés
Ha ne, miért? köszi.

2012. júl. 28. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ne, mert irtózatos hasfájása lesz tőle. Egy 2 hónaposnak csak szopizni kell, vagy tápszer. Semmi más. Még a gyomra nem képes befogadni semmi mást. Ne tolj ki szerencsétlen gyerekkel.
2012. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
NE! Egy 2 hós babának anyatejen/tápszeren kívül nincs szüksége másra. + mivel még éretlen a gyomra, meg sem tudja rendesen emészteni, és igencsak komoly hasfájás lenne az eredménye...
2012. júl. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem én adtam neki, hanem bnőm a saját 2 hónaposának, de nem lehet neki megmagyarázni hogy ne. Én 2 hósom csak cicizik :-)
2012. júl. 28. 09:38
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ne!Nem 100-as a barátnőd.A hozzátáplálást nem így kell kezdeni,pláne nem egy 2 hónapos babánál.Neki csak anyatejre/tápszerre van szüksége.Majd 2 hónap múlva szépen elkezdheti de akkor sem dinnyével.Már bocs,de a barátnőd nem normális!Szegény gyerek...
2012. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Komolyan nem értem, hogy miért kell annyira siettetni a hozzátáplálást?! Lesz annak a gyereknek még bőven ideje mindenfélét összeenni. 2 hósnak dinnyét? Még almát vagy barackot sem. Egyébként is a dinnye csak később adható, ha jól emlékszem 8 vagy 10 hónapos kortól ajánlják. Nekik még bőven, bőven, bőven elég az anyatej vagy a tápszer! Nincs is másra igényük, csak néhány nagyon okos anyuka gondolja ezt másképp! Gratulálok a barátnődnek!
2012. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Az Ő gyereke,miért kell beleszólnod?

Én adnék, ugyan úgy ahogy nagy melegben adnék neki vizet, nos akkor dinnyét is csorgatnék a szájába.

Nem arról van szó hogy megetetem egy gerezddel.

Szerintem túl van spirázva ez a dolog. Arról nem is beszélve hogy beleszólni majd kibeszélni ....

2012. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:-)

(Y) aztán te sem tudod mitől fáj a babád pocakja.

Nem kibeszélem, csak megmutatom majd neki és próbálom jobb belátásra bírni, nem siet a tatár..

2012. júl. 28. 11:27
 8/12 A kérdező kommentje:
Jah, és 2 cici közt ha nagyon szomjas, az enyém is kap vizet, de nem dinnyét!
2012. júl. 28. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

"bnőm a saját 2 hónaposának"

Gratulálok neki remélem nem hagyja aludni este a pici és rájön hogy a dinnyétől fáj a hasa...

2012. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
A 18 hónaposom 3 napja megevett kb 4 falat dinnyét és egész éjjel nem aludt..Pedig neki már elvileg szabadna de irtózatosan fájt a pocakja szegénynek..bele sem merekgondolni mit csinál egy 2hónapos csöppséggel! " hónaposnak anyatej és viz kell a melegben semmi más...
2012. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!