Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babának mit lehet...

1 év körüli babának mit lehet használni édesítésre? Babakekszet csinálnék, valamivel csak kellene édesíteni, mivel lenne legjobb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 évesen már ehet mézet. Az jó édesítő.
2012. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mézet,de cukorral is édesítheted nyugodtan. Az édesítőkkel sokkal több bajt okozhatsz neki mint a cukorral. Hacsak nem cukorbeteg a babád.
2012. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Cukor. Sokkal egészségesebb mint bármilyen édesítő.

De 1 évesen már ehet bármilyen kekszet, piskótát!

2012. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ezek közül, hogy nyírfacukor, nádcukor, gyümölcscukor vajon melyik lehet a jobb? Jobbak, mint a sima cukor egy kisgyereknek is?
2012. júl. 28. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni, de szerintem ez a cukor kérdés kicsit túl van bonyolítva. A sima cukor sem az ördögtől való, csak túlzásba vinni nem (lenne) szabad.
2012. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
cukor simán mehet bele
2012. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyébként nádcukor = sima cukor
2012. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Cukorral a legjobb. Tudsz valamiféle mérgező hatásáról? Esetleg ismered azokat a cukrokat, amiket felsoroltál? Nem, nem ismered, hiszen azért kérdeztél rájuk. :) Nos, akkor mi baja is lehetne a nem mérgező kristálycukortól egy már majdnem nem is csecsemő korú kisgyermeknek? Semmi. Jó étvágyat a kekszhez, biztosan ízlik majd a picúrnak!:) És ne aggódj annyit! Tapasztalatból mondom, (első gyereknél abszolut túllaggódtam mindent), hogy nem vezet jóra... :)
2012. júl. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
habanero paprikával
2012. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nyírfacukrot használok, ismerem, tudom, hogy jobb, mint a finomított cukor. Már csak azért is, mert nem rontja a fogakat, míg a cukor igen, és egy évesen ugye még nem megy tökéletesen a fogmosás, félek a szuvasodástól. Eleinte csak kevset raktam, mert meghajthat egy kicsit, de az én fiamnak sosem volt semmi baja tôle. Nekem sem.
2012. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!