Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tejpép a legfinomabb?...

Melyik tejpép a legfinomabb? Nektek mi vált be legjobban?

Figyelt kérdés
5 hós babának szeretnék adni. Esetleg gyümivel keveritek? Azt lehet?
2012. júl. 28. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, keverheted bátran!

Az én lányom ímmel-ámmal ette. De a Milumil vaníliásat azért szerette. Nagyjából mindet (lletve inkább sokat) kipróbáltuk, igazából az állagát, keverhetőséget tekintve voltak nagy különbségek. A gyümölcsösek nekem mű-ízűek voltak, talán a vaníliás jött be legjobban.

2012. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milupa tejpépek! A vaníliás, a kekszes, a piskótás, a csokis, a sztracsatellás, mind isteni. Nem csomósodik, könnyen keverhető. De a gyümölcsösek nekem is műízűek voltak. A többi márkának pedig papíríze volt (már amelyiket kóstoltuk)
2012. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A MIlumil nagyon jó,elég sokáig adtam a lánynak.Neki 2 kedvence volt, a sárgabarackos és a banános.Immel ámmal ette a vaníliásat is,de az említetteket habzsolta.Külön gyümölcsöt nem kevertem hozzá,azt inkább külön adtam.

Sokat kipróbáltunk,és nagy csalódás volt,hogy amelyik márkától sokat lehet elvárni pont az volt a legszarabb,a HIPP.Rossmannost is vettem az erdei gyümölcsöst,azt is elfogadta,de nem rajongott érte,amúgy meg nagyon finom volt,nekem.

2012. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem a milumil, sem a milupa tejpépek nem jöttek be, mert nagyon "folyósak". A nestlé, és a Humana viszont bomba jó. Imádta a fiam. Sokszor kevertem neki én is gyümivel, olyankor feleztem.
2012. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nestlések, DM babylove vaníliás
2012. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!