Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tegnap vettem észre, hogy 3...

A tegnap vettem észre, hogy 3 hós babám alig pisil. Ma reggel meg valami NEM egészen színtelen (először azt hittem, hogy vér! ) vizelete volt a pelusban. Kérlek, írjatok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés folyadék, és meg vannak terhelve a veséi. Itasd meg többször, akár vizzel is ebben a melegben! Ha erősebb a pisi szaga, vagy sötétebb, elsősorban erre gyanakodj (ilyen melegben legalábbis). Fontos, hogy ha szoptatsz, te is 2.5 - 3 litert igyál egy nap, különben nem tudod pótolni a vizigényét, hiába szoptatod sokszor is akár.
2009. júl. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Neked a gyors választ! Oda fogok figyelni erre, igazad lehet.
2009. júl. 17. 06:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Így van,több folyadék kell neki.+ hós korban van egy növekedési szakasz,amikor hirtelen megugrik az igénye a táplálékra.Ha szopizik akkor szoptasd akár óránként,így a tejed is tud igazodni az igényhez.Vagy ha megissza akkor adhatsz neki forralt vizet is ideiglenesen ebben a hőségben,az is pótol.
2009. júl. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp adj neki teát vagy vizet. Én kezdetektől adok neki, ha nincs olyan meleg úgysem issza meg, elég neki a cici, de ha hőség van nagyon sokat iszik, szerintem hülyeség hogy ilyen melegben elég csak az anyatej, mondjuk akinek annyira sok teje van , annak lehet
2009. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bEkoncentrálódott a vesèje! Folyadék! Itasd vizzel vagy teával, mindegy mit, de igyon a tej mellett!!
2009. júl. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már próbálkozom a víz/tea itatással, remélem lesz eredménye.
2009. júl. 17. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!