Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tanítottad meg az 1 éves...

Hogy tanítottad meg az 1 éves gyermeked motorozni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. 15 hónaposan, magától rájött, hogy hogy működik.

1 évesen szerintem pici hozzá.

2012. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy az első írja. A lányom 15 hósan kapta és fokozatosan rájött, hogyan kell. Napról napra ügyesebb volt. 1 éves korában még nem jutott eszembe motort venni neki
2012. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sehogy. első szülinapjára kapta a családtól, ráült és hajtotta. első pár hónapban úgy, hpgy páros lábbal rúgta el magát a motorral, majd belejött váltott lábbal is. soha nem tanítottuk neki, bevallom, nem is nagyon örültem neki, hogy tudja használni :/
2012. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert kapott egy motort nővéreméktől születésnapjára.

Rá is ül magától, de hiába mutatom/mutatjuk neki, hogyan kell hajtania magát, egyszerűen nem csinálja.

A játszótereken is, ha meglát egy motort, akkor órákig ott van körülötte. Ráül és várja, hogy lökjem és toljam...

Eleinte mókás volt, de 2 hónapja műtöttek a lábam miatt és fél gipszben nem a legmókásabb tevékenységnek érzem az állandó tóligalást.

Gondoltam arra, hogy kötök az elejére egy kötelet és húzom, de attól meg olyan, mintha félne!?


Mindig mondom neki, hogy fogja a kormányt, nem engedheti el, de mint tudjuk a gyereknevelés nem ilyen egyszerű.. :)))


Szóval az a legnagyobb gondom, hogy ő akar motorozni, mert állandóan cirkuszol és hisztizik ha leszállítom róla vagy nem engedem oda, de magától nem csinálja.


Tegnap is a játszótéren egy kisfiúnak a kezeit lökte el a motorról, jelezvén, hogy nem adja oda. Pedig nem a mi motorunk volt ... természetesen kb. 40 percig üvöltött és sírt. Szerintem a végére már rég elfelejtette, hogy miért is cirkuszol :(

2012. júl. 29. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:

sehogy :D

2 éves és még most sem megy neki igazán ...:D

2012. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!