Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Segítség nélkül ti...

Anyukák! Segítség nélkül ti bírjátok a napot a babátokkal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Húzósan, főleg ha front van, vagy ha fáj a pocakja! Igyekszem pihenni, amikor alszik, hisz lehet, hogy egész éjjel fenn lesz és sír!

2 hetes kislány anyukája

2012. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem az 1 hónaposommal lehetetlen.. Folyton fent van.. Nem tudom, hogy bírja, hogy csak éjjel alszik és napközben alig-alig...
2012. júl. 29. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. mi sem alszunk sokat! Van, hogy csak kézben alszik és és ha leteszem már fenn is van!
2012. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem egyedi eset. Ti mit csináltok ilyenkor?
2012. júl. 29. 13:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

22 hónapja nap mint nap ugyanaz,nem biztató,de a muszáj az nagy úr.

Apa minden nap dolgozik,reggel 6-30 kor kilép az ajtón és este 7 re ér haza.Családtagok 400 kilométerre tőlem.Barátok sincsenek,inkább ismerősök és szomszédok,de ők nem segítségek.

Muszáj volt kibírjam eddig és ezután is.Néha napján nehéz,mert ha front van akkor 1-2 házimunkával csúszok vagy elmarad.

2012. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most épp alszik, apa elment horgászni, de egész héten dolgozott! Mikor alszik, elmosogatok, kimosok, mert szerencsére nincs hozzá szoktatva a csendhez! Most élvezem a csendet és kikapcsolódásképp ideültem! Este megyünk sétálni!

Ha nem alszik, akkor sajnos dajkálni kell, mert nem bírom hallani, ahogy sír! Énekelek neki, vagy zenét hallgatunk, amin el-elszenderedik! Ha nagyon nem tudok vele :) akkor beültetem a hordozóba, és elmegyünk kocsival valahova, mert abban iszonyat gyors elalszik!

Éjjel apa is segít, hogy tudjak pihenni, tisztába teszi, ringatja! Nem egyszerű az tény!

A ti napjaitok hogy telnek? Mindig ilyen volt, vagy csak mostanában?

2012. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Van amikor gyorsabban telik a nap, máskor nehezebben, lassabban. Van amikor még este sem vagyok fáradt, máskor már délután kifáradok. Férjem hajnalba megy, este jön a munkából. Amikor szabadnapos, akkor segít fürdetni, tisztába tenni, mosogatni stb. Más napokon én csinálok mindent egyedül. Nem könnyű sokszor, de ez a feladatunk, anyáknak.

11 hónapos baba anyukája

2012. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Muszáj...


Párom hajnalban megy, este jön. Most nyáron itthon van a mindjárt 5 éves ovisom, + a 2 éves középsőm és a 7 hós kicsit.

Vannak jobb és rosszabb napok. Főleg ezt a nagy meleget bírják/bírom nehezen.

Most épp alszik mind a 3, ilyenkor szoktam egy kicsit pihenni.

2012. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teher alatt nő a pálma, szokták mondani. Nálam nagyon igaz! 2 babával (alig 1 év van köztük), valahogy egyszerűbben boldogulok, mint a legelején eggyel. Vagy most már egyszerűen megszoktam, hogy mindegy mibe fogok, úgyse végzek egy nekifutásra :)).
2012. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bírom,segítségem ritkán van,de nem is ígénylem,a nagyobb lányom 6 a kicsi 1 éves.Az első 6 hétben mindennap jöttek a nagyik,de aztán már nem is kértem őket,mert belerázódtam.Néha elmaradok a házimunkával egy kicsit,de azt bepótolom amikor apa hazaér a munkából és játszik a gyerkőcökkel.
2012. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!