Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha én ettem rizi-bizit, lehet...

Ha én ettem rizi-bizit, lehet a borsótól zöld a 7hetes babám széklete?

Figyelt kérdés
Eddig kerültem minden olyan ételt ami elvileg görcsöt okoz a babámnak és 1 hete úgy döntöttem kipróbálom tényleg görcsöl e tőlük.. Eddig bármit ettem ami tiltólistán van,semmi baja nem volt neki,tegnap viszont ettem borsót és ma zöld lett a széklete,görcse nem volt,simán kakilt csak ép zöldet. Lehet attól vagy valami baja van??
2012. júl. 29. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak anyatejes, akkor egyszerűen többet szívott az első tejből, vagy ráevett a félig emésztett kajára :)

Ne aggódj, normális, nem a borsótól van :)

2012. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Ha csak anyatejes, akkor inkább az lehet, hogy túlette magát.

Én a káposztánál hittem ezt, de mondta a védőnő kedvesen, hogy azért nem úgy van, hogy én megeszem, belőle meg kijön :)

Nyugi, semmi gond. Nálunk is volt párszor ilyen. Főleg a melegben, többször szopizott, mert szomjas volt, aztán valószínű, hogy túlette magát, nem tudta, mi az elég, cicimániás :)

4 hónapos Kisfiú anyukája

2012. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja értem! :) Köszönöm a válaszotokat! Akkor megnyugodtam! :)
2012. júl. 29. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:
A tejed zöld volt ? :))) Szóval nem nem valószínű.
2012. júl. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mért kéne hogy zöld legyen??? Fehéret sem kakil.. szóval kicsit gondolkozz kedves utolsó.. :)
2012. júl. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!