Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, van olyan bébikaja,...

Anyukák, van olyan bébikaja, amit ti is szerettek? Pl. Ha a fiam meghagyja az őszibarackos Sinlacot, vagy a stracciatellás tejpépét, megeszem, mert finom. Bébiételekért már nem vagyok olyan lelkes, de a babakekszek megint csak finomak.

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Bébiételből nekem kifejezetten ízlett a kecskeméti túró-banán desszertje. :) Az Univernek meg a sütőtök-körte-alma bébiétele. :)
2012. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kecskeméti volt és a vadas...
2012. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem a Kecskeméti sütőtökjét és a szilvapüréjét is. Volt úgy, hogy magamnak is vettem:)
2012. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik gyártóé, de van olyan gesztenyés pulykahúsos bébiétel, azt imádom.

Meg a picim eszi még a Milumil sinemil pépet, azt is mindig megeszem, ha marad.

2012. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sinlac magában vagy gyümivel isteni. Ezen kívül a sütőtök püré, Kecskeméti szilva, babakeksz, Nestlé stracciatellás tejpép. :)
2012. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt amit én is nagyon szerettem, tejpép, sütőtökös, őszibarackos kaják... csak aztán rájöttem, hogy nem csak a babát hizlalják:-(((
2012. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!