Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában hagytátok...

Hány hónapos korában hagytátok/hagynátok otthon a Babátokat 8 napra külföldi utazás miatt?

Figyelt kérdés
A férjemmel mennénk kb. 8 napra külföldre nyaralni, de félek korai még itthon hagyni a Babánkat még ha maximálisan meg is bízom a szüleimben akik vigyáznának Rá. Kíváncsi vagyok mik a vélemyének....
2009. júl. 17. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a pici?
2009. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ti döntésetek, ti tudjátok, hogy mennyire van el a baba nélkületek és ti hogyan viselitek ő nélküle.

Az én helyzetem: Én biztosan nem hagynám, nem tudnék nélküle elmenni, de ez én vagyok.

Mérlegeljetek, hogy érdemes-e elmenni, vagy csak idegeskednétek, hogy mi van a babával.

2009. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom, nalunk alap, hogy a nyaralas csaladi program, ha kettesben akarunk lenni, akkor max. egy hetvegere (1-2 ejszaka) megyunk el, es csak a kozelbe.


Munkaugyben elofordul, hogy nekem, vagy a paromnak kulfoldre kellett utaznia, de akkor a masik ott volt a gyerekekkel, meg persze a nagyszulok, akikben mi is szaz szazalekig megbizunk, de nyaralasra mindenkepp vinnenk (visszuk) a gyerekeket is.

2009. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy otthon hagynám 14 éves kora előtt. Amíg kicsi csak mindketten szenvednénk egymás hiányától, amikor meg nagyobb, akkor nem hagynám ki az élményből. 14 éves kora után meg örülni fog, ha elhúzunk pár napra:-)

Ha nagyon vágynék a baba nélküli nyaralásra, akkor is 1.5 év az alsó határ ilyen hosszú időre.

2009. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam.2 éves lesz, de még nem bíztam rájuk,mert nem is nagyon van el nélkülem..:(Igaz még cicizik néha-néha.
2009. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy hétvégére már amikor még szopott akkor is "elszöktünk" tőle, a nagymamával maradtak meg lefejt tejjel.

De egy hétre csak másfél 2 éves kora után hagynám otthon.


Akkor is gyerektől függ. a fiamat kb. 5 évesen hagytam először egyedül hosszabb időre mert ő szörnyen anyás. A lányaimat 2 évesen már nem izgatta annyira a dolog.

Tehát te ismered a babád, gondold meg.

2009. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nekem éveknek kéne eltelnie...kb. 3évesen.
2009. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék ki nélküle 8 napot,igaz még csak 5 hós.Szerintem én ilyet csak 5-6 éves korába csinálnék.
2009. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nyertünk egy szállodába 3 napra egy naralást,de van egy 6 hónapos babánk,akit oda nem vihetünk,1.nélküle még nem mennék el még 1 napra se,2 ahova kikötik,hogy nem vihetem a 6 hós gyerekem,oda elvből nem megyek.nekem az legyen akármilyen 5*-os száloda,egy nayg 0.

Viszont te érzed te mennyire tudod ig is kipihenni magad.én max 2 éves körüli babám tudnám pár napra itthagyni.8-ra még akkor se.

2009. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én nagyobbik fiam 16 éves,és még nem voltam nélküle nyaralni,csak 1-2 napra!Most lesz az első alkalom,hogy nem jön velünk!De eddig igényelte a családi nyaralásokat,idén már nem!A legkisebb fiam 1 éves,de remélem,hogy ő is sokáig velünk szeretne jönni nyaralni.De ez gyerek és szülő függő,hogy ki mikor hagyja itthon a csemetéjét!Én nem érezném jól magam nélkülük,bár biztosan jót tenne néhány nap pihi!

Te ismered magatokat és a babátokat,ezt neked kell eldöntened!

2009. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!