Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a babámmal?

Mit csináljak a babámmal?

Figyelt kérdés
A kis fiam 8 hónapos és egy ideje ha este leteszem aludni rá 10 percére hasra fordul és sír hogy fordítsam vissza.De ezt körülbelül eljátssza egy éjszaka 3-4 is.Hozzá teszem mióta kúszik mászik mintha elfelejtette volna hogyan kell vissza fordulni a hátára.Már hagytam sírni is de elaludt inkább hason és később emiatt megint fel.
2012. júl. 31. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig fordítsd vissza, és kész. Majd elmúlik, kitartás!
2012. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez el fog múlni pár nap/hét alatt. Vannak ilyenek, mikor álmukban megzavarja őket az épp aktuális mozgásfejlődés. Például sok baba, mikor megtanul állni, álmában (félálmában) feláll, aztán erre persze felébred, mert az még nincs a kis agyában, hogy visszafeküdjön és visszaaludjon, ehhez kell a segítség anyától, apától.
2012. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez a mozgásfejlődés velejárója sok gyerkőcnél...lesz még ennél érdekesebb is, vagis nálunk volt...mikor elkezdett felállni, akkor éjjel arra keltem, hogy kutyában ringatózik a gyerek...:-DDD Nagyon megijedtem, de aztán mondta a doki is, meg a védőnő is, hogy ezek ilyen időszakos dolgok, elmúlnak, ha már mindent tökéletesen tud.

Kitartást!

2012. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk fordított a helyzet, hason alszik, és ha hátára fordul be kell mennem, és visszafordítani, közben meg már fel is tud állni a drágám. Szerintem álmában hirtelen nem tudja mit csináljon, de ez nálunk egyre ritkább, szóval remélem elmúlik.
2012. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát remélem kinövi mert borzasztó fáradt vagyok mióta ezt csinálja :-S
2012. júl. 31. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, igen ez egy borzasztó fárasztó időszak, és nem akarlak elkeseríteni, hanem inkább hogy készülj rá lelkileg, és akkor könnyebb, hogy ez nálunk eltartott egész addig, míg stabilan nem kezdett menni, tehát olyan 14 hós koráig...

mert előbb kúszás, aztán a mászás, aztán a felülés, felállás, elindulás, nem beszélve a szeparációs szorongásról,a mi szintém mostanában kezdődik majd nálatok...minden fázisnál volt vmi éjjeli aktivitás is,


Tehát non-stop szolgálat következik most Neked, ha a te gyereked is hajlamos erre...

Nappal totyoghattok, :-)), meg állatira résen kell lenni, mert majd ha tud helyet változtatni, akkor lesz ám a nemulass igazán, éjjel meg ez az állandó kelés hozzá, tényleg nagyon kimerítő, aludj mindig ha Ő is alszik, mert kidőlsz...és tarts ki!!

2012. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:-) Legalább nem vagyok egyedül a helyzetemmel!Így is amikor összebújunk az ágyon majd nem én vagyok aki előbb alszik el és csak pillázok mikor tudom a kiságyba tenni!
2012. aug. 1. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
:-))) Mindent kibírunk ám....annyira édesek...:')
2012. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!