Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lépés cipőnek melyiket...

Első lépés cipőnek melyiket vennétek a következők közül? Superfit házicipő, Estrella vagy ezt találtam a Teszveszen.

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 31. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem a Superfit cipőket, bár a házicipője nem tudom milyen...ha még csak úgy totyog a babád, hogy áll, és kapaszkodva 1-2 lépés, akkor ez a piros kis puhatalpú nagyon jó rá. De ha már az utcán is ki akarod venni a kocsiból, akkor vmi nagyon jól hajló gumitalpút választanék, ami fogja a bokát is.
2012. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már jár, illetve kezd járni, én mindenképpen olyat adnék rá, ami megfelelően tartja a bokáját, és semmiféle betét nincs benne (lúdtalp, harántemelő stb...). Én salus cipőt vettem a kislányomnak, és ez nagyon bevált!


[link]

2012. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna amit az első írt :) Superfit házicipőt nem vennék első cipőnek (ennyi kiegészítéssel) az estella cipőt nem ismerem. Ha totyog a szobában akkor az utolsót venném, de ha ki akarod vinni és pl puhatalpút szeretnél akkor a pediped cipő nagyon jó. Ha a keményebb taplat és a bokafogást részesíted előnyben akkor a falkon első lépés cipők is nagyon jók. Az biztos, hogy nagyon merev talpút amiben alig tud menni nem vennék (nincs bajom azzal aki ilyet vesz csak én nem vennék) és utcára nem adnék rá béleletlen talpú puhatalpú cipőt. Amit linkeltél az olyasmi, mint a liliputi kiscipők (csak nincs dupla bőrréteg talpuk) és azt a gyártó sem ajánlja kinti cipőnek max homokozóba, fűbe tehát egyenletlen talajra, betonra nem a legjobb.
2012. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!