Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegedről kaptunk értesítést,...

Szegedről kaptunk értesítést, pozitív lett a babám véreredménye. Ismétlést kértek. Tőlem is vettek vért. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Nem értem tőlem miért vettek vért.Valószínű hogy vizelet mintát is kell beküldeni,és mégegyxszer ezen kivül meg fogják ismételni a vérvételt.Járt már valaki így?
2012. júl. 31. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen véreredménye?mire vizsgálták? a babád aki a pocakodban van?ne haragudj de így lehetetlen válaszolni.
2012. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire lett pozitív?
2012. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Újszülött babámtól még a kórházban vettek vért,amit Szegeden vizsgálnak meg anyagcserezavart néznek.Nem tudom mire lett pozitív mert nem írták le, csak azt hogy meg kell ismételni,és tőlem is vettek vért.
2012. júl. 31. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam súlyosan vérszegény volt (korababa), 3-szor kapott vért tőlem. Ez úgy történt, hogy levették tőlem a vért, elvitték Szegedre, ott valami történt vele (bocs, de laikus vagyok), és ezután megkapta a transzfúziót a kisfiam. Nem ilyesmiről van szó nálatok is?
2012. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérlek írj privátot nekem!!! Fontos!!!!! Van ismerősöm ugyanezzel, ha PKU-ról van szó, mindenképp írj!
2012. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orsi4 válasza:
Kb. 25 féle anyagcsere betegségre szűrnek az újszülöttkori sarok vérvételből. Az én babám PKU-s, így szűrték ki csak mi Pesthez tartozunk. Megismétlik a vérvételt, ha az is pozitív, csak akkor igazolódik be a diagnózis, addig ne idegeskedj. Meg, amúgy se, diétával abszolút megoldható:) Írj nyugodtan privit, ha gondolod, szívesen segítek! De, hogy tőled miért vettek vért, azt abszolút nem értem.
2012. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!