Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Méregzöld babaszéklet mire...

Méregzöld babaszéklet mire utal? Nem jó a tápszer amit eszik?

Figyelt kérdés
Milupa Milumil HA Start-ot eszik,1 hónapos.

2012. júl. 31. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, de lehet tévedek, hogy akkor van zöld széklet, ha kicsit túleszi magát a baba.

Tapasztalatom nincs, mert mindkét babám csak csipeget, mint a kismadár. :)

2012. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 hónapos. Ugyanezt a tápszert kapja, néha neki is zöld a kakija. Ahogy észrevettem általában reggel az, később már nem. Itteni válaszokból úgy tudom, hogy a zöld széklet csak akkor jelent túletetést, ha anyatejes, tápszernél nem gond.
2012. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem félig anyatejes félig tápszeres az 1 hónapos fiam, és pár nappal ezelőtt zöld volt a kakija, hívtam a védőnőt egyből, és ő azt mondta nem kell aggódni mert mivel mind a két cicimet kiszívja egymás után, az előtejben sok lehet a tejcukor ami a zöld kaki okozhatja. Most módosítottam a szopin és már nem zöld, de én is hallottam azt ha túl eszi magát az is okozhatja.

Ne aggódj, hívd fel a védőnőt.:)

2012. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagy, csak tápszeres a babád? Én is ezt a tápszert adtam neki, de amikor elfogyott váltottam a sensitív fajtájára, attól kevésbé hasfájós.
2012. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!