Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy húzós nap után nem...

Ha egy húzós nap után nem ébresztem fel az esti fürdetéshez, akkor mikor kell legközelebb fürdetni? 2 hónapos.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ráér másnap este. A kis polémiát törölték meg, nem kitolódik ő még annyira. Igaz én még nem vagyok szülő, de a nővérek gyerekei úgymond mellém születtek, mert még itthon laktak.
2012. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én másnap reggel megfürdetném, még nagyon pici.
2012. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ó ez a telefon.. ... Tehát a popsiját törölgesd meg
2012. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán fürdetheted másnap este,az ég világon semmi baja nem lesz,még akkor sem ha kicsi.Nálunk is becsúszott 1-2 ilyen este és én nem fürdettem csak azért meg másnap reggel.Ők úgy sem koszosak még,inkább csak megizzadnak ebben a melegben.Elég,ha reggel áttörölgeted a popsiját+ a környékét alaposabban ,mint általában; este meg egy jó alapos fürdetés.
2012. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én csak következő este fürdetném.

de ha kakis, akkor egyből.

2012. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is másnap este fürdetném.
2012. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén másnap este fürsés..reggel egy kicsit áttörölgetheted nedves törcsivel de nincs rá szükség..feltételezem a pelusos testrészek higiéniájáról alapbólgondoskodsz ugyhogy nem történik semmi ha egy nap nem fürdik..még nem ül a homokozóba féll délután nem koszos ő..
2012. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel sikerül majd eldönteni. Ha nem klímás az otthonotok azaz egész nap meleg van akkor ha reggel megfürdeted simán mehet este is pancsi. Ilyen melegben ez egy kis hűsítő programnak is betudható. Ellenőrizd a hajlatokat, mert ha izzadt álmában akkor összegyűlhet benne. Ha nagyon körülményes a fürdésetek és ezért nem szeretnéd fürdetni, de jó lenne tisztán tudni...akkor ajánlom a antivi babafürdető kendőt. Az illata nagyon szuper. 800 ft! nem egy nagy összeg. Nem lehet minden napra persze mert 25 db-os. Nekem a kislányom nagyon érzékenybőrű és a maszatos arcát csak ezzel tudtam megtörölni mert a popsitörlőktől és minden más törölgetős dologtól kipattogzott ez pedig hippoallergén valóban. Újszülőtt kortól használható. Kapható brendonban, db-ben...esetleg rosszmannban is meg lehet nézni. Úgy néz ki mint egy popsitörlő. gyakolratilag át kell vele törölni a babát. Utazásoknál helyettesíti a fürdést (ezt írják rajta).
2012. aug. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!
2012. aug. 1. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!