Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülöttekről szóló,...

Koraszülöttekről szóló, igazán hasznos könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
30 hétre született baba anyukájának keresek ajándékot. Mèg csak 2 hetes a baba, de alapvetően jól van.
2012. júl. 31. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt talán tudnak segíteni:

[link]


Nekem mindkét fiam "korás", én a 46-os rugiknak örültem volna :-)

2012. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is az ici-pici ruháknak örültem a legjobban, mert ugye ilyennel nem készültem. 44-es (nagyon max. 50-es méretet keress - előbbi pl. Brendonban, utóbbi H&M-ben is van).

Egy 31 hétre született baba anyukája.

2012. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a ruhák... bár mire minket hazaengedtek a kórházból, az én 1350 grammal (28 hétre) született kisfiam már 3100 gramm volt... így másik ruhákat kellett neki beszerezni, mint amikkel készültünk. Nagyon örültem viszont a légzésfigyelőnek (anélkül haza sem vihettem volna), az Aventos pohárkáknak, cumisüvegnek (sajnos tápszeres lett), színes-mintás textilpelenkáknak, a monogramjával belehímzett pici takarónak, és minden apróságnak is. Sokat kellett kontrollra járnunk, eleinte hetente 3-szor is, így alig maradt időm a házimunkára, a másik gyermekemre. Barátnőm 2-3 naponta hozta a finom ebédet, sütit, amit ő készített, azóta is hálás vagyok érte, hogy segített, és mellettem állt. Szóval ilyenkor mindennek örül az ember, és soha nem felejti el, kire számíthatott! :) Jó egészséget a picikének, és kitartást a szülőknek!
2012. aug. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A Kik-ben van 42-es rugi is és nagyon jó minőségű, jóval olcsóbb, mint a Brendon.


Nem tudom mekkora a baba, de mire hetek múlva hazamehetnek a kórházból az anyuka úgy ki lesz képezve, hogy nem biztos, hogy kell neki a könyv.

A kaja tényleg jó ötlet, annak is örültem volna, ha nem kell főznöm. Meg ha valaki kivasalt.

2012. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!