Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopi alatt "fogyókúra"?

Szopi alatt "fogyókúra"?

Figyelt kérdés
Két hős múlt a kislányom és szoptatok. Szülés és terhesség elott is volt kb 20 kg sulyfeleslegem, de talán most több is van. Nagyon zavar, bár magas vagyok, sokak szerint eloszlik, csinos vagyok, de mégis szeretnék fogyni valahogy, ami nem okoz kárt a tejtermelesben. Mit ajanlotok? Nektek hogy sikerült?
2012. aug. 1. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem sajnos sehogy. 6 kiló plusz maradt, és nem akar lemenni egyelőre. 7 hója szoptatok. Sajnos ha nem eszek sokat, akkor rögtön csökken a tejmennyiségem. Még a kenyér elhagyásától is, nem győztem minden praktikát bevetni utána, hogy visszajöjjön.

Ő a 3. babám, szoptatás alatt egyikükkel sem tudtam még csak kicsit sem diétázni. Viszont amint elmaradt a szopi, magától lementek a kilók max 1-2 hónap alatt. Most is ebben bízom majd.

2012. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sehogy, most két év után abbahagytam a sopit és szépen magától elindult. Egyszerűen csökkent az étvágyam. És pont úgy voltam vele mint az előző, a kenyér az elengedhetetlen volt, és főleg az tartotta a súlyom.

De ha te nem tudod megvárni a szoptatás végét (én ezt is meg tudom érteni), akkor beszélj a védőnővel.

2012. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akire77 ***** válasza:
Szia 11honapos a kislányom és még mindig szopik,25kg szedtem fel terhesség alatt bár elötte is volt súlyfelesleg rajtam.Kb 1honapja járok egy olyan"tornára"(flabélos-ra)amit többen lehurrognak hogy semmit sem ér ,és azota szépen lassan mennek le a kilok,eddig 7kg ment le.Ugyan ugy szoptatok mellete semmi gond nincs a tejemmel.Nekem ugy nézz ki hogy beválik.További szép napot.
2012. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!