Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro neo hordozóval kapcsola...

Espiro neo hordozóval kapcsolatban kérek segítséget?

Figyelt kérdés

Használtan vettem egy espiro babakocsit, ahhoz kaptam a hordozót, amit az előző tulajdonos nem használt. A biztonsági öv alsó hevedere nincs rögzítve, elvileg van hozzá alkatrészem is, de nem jövök rá, hogy kell rögzíteni.

Valaki tudna nekem linkelni leírást hozzá? Vagy akinek ilyen van lefényképezné nekem az alját, hogy hogyan néz ki?


2012. aug. 1. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
30/4585-136 ezt a teloszamot talaltam hogy ha barkinek barmi kerdese van ezzel a hordozoval kapcsolatban akkor ezen a szamon kerdezhet. [link] ezen az oldalon volt a szám.
2012. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!felhívtam őket, de már nem forgalmaznak ilyet...
2012. aug. 1. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Oh,nincs mit.Nem figyeltem milyen regi az oldal
2012. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tipp jó volt! :D

úgy tűnik a babaszafarisok tudnak segíteni.

2012. aug. 1. 13:24
 5/10 A kérdező kommentje:
A használati útmutatóval nem mentem semmire. valaki linkeljen nekem egy képet a hordozó aljáról légyszi!!!!!!!!!!
2012. aug. 3. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan a csatot nem tudod rögzíteni amibe beleteszed a 2 vállpántot? Ha még aktuális, holnap szívesen lefotózom. Amúgy 1 fém kis alkatrész kell, hogy legyen hozzá, az fogja a csatnak a rövid pántját a hordi aljához.
2012. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a csat egy kis hevederrel végződik, azt kell átdugni és alul rögzíteni, na a rögzítésnél elakadtam. Nagyon nagy segítség lenne, ha lefotóznád nekem!
2012. aug. 4. 00:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Baba felkel és fotózok.

Amúgy csak elsőre tűnik bonyolultnak.

A csatnak mindkét oldalán /állítva nézve/ van kis bemenet, megfogod az anyagot és a csatot beledugod, majd átfűzöd a bemeneteken, kicsit meg kell gyűrni, de az a lényeg, hogy a középső fém csíkon legyen az anyag.

Na ezt jól leírtam,lehet ha nem tudnám én sem érteném.

Na fotózok! :)

2012. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és ugyebár teljesen átfűzted ezt a pántot, mind 3 rétegen, /huzat, műanyag és fém rész/?
2012. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen átfűztem...várom a képet.

köszi :D

2012. aug. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!