Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olcsó de jó babakocsit keresek...

Olcsó de jó babakocsit keresek, merre nézzem?

Figyelt kérdés
A fiam 1 éves lesz a hónapban neki szeretnénk a szülinapjára egy újat venni.Mivel lassan jön az ősz a tél így mindenképpen lábzsákos,esővédős lenne jó,illetve a mindkét irányból tolható,a jelenlegi is ilyen nagyon szeretem emiatt.Maximum 15.000 forintot tudunk rászánni.Ötletek hol nézzük mondjuk Teszveszen és vaterán kivül.Csepeliek vagyunk amúgy.
2012. aug. 1. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Bababörze, bababizományi, vagy nálunk mindig hirdetik a védőnőknél a falon! :)
2012. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössziii,tényleg a védőnőnél én is láttam már kirakva,nah meglesem:)
2012. aug. 1. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Csepelen a Kossuth Lajos u. 150 szám alatt van egy nagy babadiszkont. Ott néztétek már?


[link]

2012. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen néztük itt lakunk tőle 2 percre:) Sajnos itt olyan 25.000-től kezdődnek a babakocsik:(

De kössziii..

2012. aug. 1. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet nem is fog már kelleni kocsi. Mi 1 éves kora óta nem használunk már egyáltalán babakocsit.
2012. aug. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!