Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség ez fülgyulladás?

Segítség ez fülgyulladás?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sokszor kétségbe esni,de most igen! hós babám 1 hete náthás és tegnap voltunk dokinál,aki megnyomta a fülét és felsírt,hozzátenném,h amikor odaértünk már sír,mert keveset aludt a meleg miatt!Mikor én nyomtam meg neki nem sírt,csak odanyúlt,meg néha vakargatja,de az lehet a fogzás miatt is!Orrát szinte negyed óránként szívom,fehér/színtelen váladék jön!Kapott cedaxot,meg sterimarral fújom,calcimuscot és orvos által írt orrcseppet is kap!Lehetséges,h csak a sok szutyi miatt érzékeny a füle?Se láz,se fülfolyás,se semmi egyéb tünet!Néha kicsit sír!Eszeget is,igaz ma csak a cicit fogadta el,de be is aludt rajta,mert délelőtt elég sokat szipákoltam!Hát ennyi röviden!
2012. aug. 1. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerubb ha elmesz ful orr gegeszhez ,ott pillanatok alatt megmondjak es te is megnyugodhatsz.
2012. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvos erre nem mondott semmit? Neki tudnia kellene,mi a kisbabád baja... ezt így látatlanban mi nem tudjuk megmondani. Ha kapott gyógyszert,el fog múlni neki,ha nem,akkor menj vissza az orvoshoz,ő tájékoztat!
2012. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta,lehet,h kicsit ráhúzódott a fülére,de ő azt nem látja jól,mert mocorog a pici!Pénteken fel kell hívnom és azt mondta,ha addig nem múlik a nátha akkor kedden vissza kell mennünk és elküld egy fül-orr- gégészhez!Csak érdekelt,h volt-e már valaki ilyen cipőben!
2012. aug. 1. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehát amikor megnyomta a fülét,biztosan bele is kukkantott,nem?Így szokták megnézni,hogy piros-e,begyulladt-e.Mit mondott?A cedax az antibiotikum?Mert akkor tuti,gyulladás,és ha ennyire folyik az orra,bizony könnyen rámegy a fülükre.Na de semmi baj,1-2 nap és meg is gyógyul a füle(ha az),nem kell tőle megijedni!
2012. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nézett bele4Igen a cedax antibiotikum és a gyógyszerész nő szerint elég erős!Remélem igazad lesz és tényleg nincs baj!Rettegek,h komolyabb baja lesz,én nagyon beteges gyerek voltam és tudom milyen amikor kínoznak az orvosok egy betegség miatt!!!!Csak ezért félek!Ennyi.
2012. aug. 1. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:

A nátha ráhúzódhat a fülre a babáknál. Lehet, hogy még nagyon kezdeti stádiumban lett elkapva.

Barátnőm járt így a 22 hónapos fiával. Az antibiotikum pár nap alatt segített.

2012. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Viszon érdekes azért,hogy nem nézett bele.Nekem mindkét fiam eléggé "füles",de ne aggódj,nem olyan nagy gáz.Mondjuk jópofa azért,hogy belenézés nélkül írja a cedaxot!
2012. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!