Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babámat várom, és kíváncs...

Első babámat várom, és kíváncsi lennék, milyen babakocsi lenne a megfelelő. Ti melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 13:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve melyik a jobb: a 3 vagy a 4 kerekű? Miért?
2012. aug. 1. 13:36
 2/7 anonim ***** válasza:

3 kerekű quinny buzz!


Menj el a brendonba, tolj meg több kocsit ami tetszik, meglátod neked melyik szimpatikus!

2012. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh, nehéz. Nekem 2 gyerekem van, az kb. az 5. babkocsink (kaptunk is, nem mindet vettük), de egyik sem volt tökéletes. Ha emeletes házban laksz, és nincs tároló, olyat válassz, ami nem túl nehéz. Legyen vízszintesig dönthető a háttámlája, mert pici babáknak az kell. Legyen 2 irányból tolható, hogyha süt a nap, akkor meg tudd fordítani, hogy ne süssön a baba szemébe. Legyen jó nagy kosara alul, ez is fontos. Mindenképp bolygósak legyenek a kerekei, hogy tudd irányítani. A kerekek száma szerintem mindegy. Én szeretem, ha van zseb hátul a kupola részen, mert oda is lehet apróságokat pakolni. Nagyjából ezek a legfontosabbak szerintem. És még valami: legyen azért elég széles ahhoz, hogy télen bundazsákkal együtt is kényelmesen elférjen.
2012. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is már a harmadik babakocsink van, de még mindig nem tökéletes! Sajnos, szerintem olyan nincs. Vagy csak én vagyok túl szőrszálhasogató?

Szóval, a harmadik hozzászóló szépen össze szedte, teljesen egyet értek vele. Annyit tennék hozzá, hogy szerintem mózes része is legyen. Nekünk áprilisi a babánk, de én még így sem tudnám képzelni egy sportkocsi ledöntve és abban az újszülöttet.

Az is tényleg fontos, hogy ne süssön a baba szemébe a nap, ezért vannak babakocsik amin le lehet hajtani teljesen a kupolát. Pl.: Peg Pérego, Chicco.

2012. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sportkocsink van/volt

fektethetős 8kerekű esernyőre csukható könnyű kivitel


téli mind a 3gyerek újszülött kortól használtam amíg kellet


bundazsák belefért könnyen emelhető (bkv) szállítható kocsiban

alul háló a kupolán rakodózseb teljesen levehető a huzat, kupola stb...


Giraffe Club SH-129 ez a típusa annak ami most van


nekem ez vált be :-)

2012. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

milyen terepen használod majd? kell emelgetni, kocsiban vinni?


nekünk nagy sétákhoz való masszív kocsi kellett, nem buszozom vele, nem is visszük autóval a babakocsit. ehhez legjobban egy nagy mózeses újszülött babakosi vált be (egy használt Peg Peregot használunk, de a Bergon kocsi is tetszett). fél éves korától pedig ilyet használ:


[link]

2012. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én anno az összeset végig néztem. A graco symbio mellett döntöttem és tökéeltes választás volt. Emelett ami még jó, de nekem pl nem esett kézre az a stokke illetve még jók a bugaboo és brio termékek.
2012. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!