Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázásnál minden alkalomma...

Pelenkázásnál minden alkalommal bekenitek a baba popóját, vagy csak kaki után?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, de egyik ismerősöm azt tanácsolta, hogy nem kell mindig bekenni, mert a törlőkendőkben is van ápolószer, de én úgy tudtam mindig kenni kell!
2012. aug. 1. 15:39
1 2
 1/17 nittababy ***** válasza:
16%
Szia nem olyan drága a popsikrém hogy ne tudjad megvenni én mindig használom így nem érhet baleset mert a pirosodás nagyon tud fájni én nem reszkíroznám meg!!
2012. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is kenem minden alkalommal
2012. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem írta azt a kérdező, hogy a popsikrém ára miatt nem akarja bekenni a babó popsiját, úgyhogy nem értem, az első kommentelő válaszát, de mindegy. Amúgy én is kenem, viszont a sógornőm kislánya annyira érzékeny volt minden típusú krémre, hogy csak törlőkendőztek, és nem is tudta neki kenni semmivel, mert azonnal kiütéses lett a kislány. Majd meglátod, hogy nektek mi a jó, de nincs vele gond, ha minden egyes alakommal bekened. :-) Jó babázást neked!
2012. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
jobb azt kenni. ha csak pisil akkor is a kis bőrével érintkezik. az orvos által felírt gyógyszertári krém nem drága és nem kell sok belőle csak egy vékony réteg.
2012. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A krémnek víztaszító hatása is van, ezért én minden alkalommal bekenem. Próbáltam már elhagyni, de 1-2 nap múlva pirosodni kezdett a popsija.
2012. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amíg csak anyatejes volt, csak éjszakára kentem be neki. Amióta mást is eszik (1 éves most), néha látom, hogy picit piros neki (paradicsomos kaja után), ilyenkor kenem, de rendszeresen nem. Szerencsére sose volt baj, a sheavaj két szempillantás alatt elvégzi a dolgát, éjjel Sudocrem-mel kenem.
2012. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

az eldobható pelenkákban levő zselé felveszi a nedvességet, de a baba bőrének nedvességét is, ezért jobb mindig kenni.


(sajnos emiatt sem túl jó az eldobható pleus. mi ezért is textilezünk. textilnél nem kell, nem is szabad kenni-hogy a a pelus ne tömődjön el-)

2012. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem kenem mindig, és nem azért mert spórolok. Kisfiamnak nagyon jó bőre van sose volt kipirosodva. Ha érzékenyebb lenne a bőre akkor nyilván kenném.
2012. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem kenem, szinte soha. 1-2-szer volt piros, akkor a Neogranormontól reggelre gyönyörű lett. Szerencsés jó bőre van a kisfiamnak.
2012. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nem a sporolás miatt kérdeztem nem tennék ilyet a babámmal! Csak a tapasztalatok miatt kérdeztem, mert még én se hallottam ilyet, hogy nem kell mindig kenni, de majd kiderül, hogy a kislányomnak milyen lesz a bőre és eldöntöm melyik a jó megoldás.
2012. aug. 1. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!