Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiam még nem...

13 hónapos kisfiam még nem megy. Kicsit aggódom mert a bal lába állásnál kicsit kifele fordul és befelé áll. Mintha belső talpélen állna. Normális ez?

Figyelt kérdés
Már régóta áll,lehet hogy emiatt nem indult még el?Vigyem orvoshoz?Vagy ráérek akkor aggódni ha 16 hónaposan se indul el?Szerintetek?
2009. júl. 18. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hónaposan indult el, és már 10 hónaposan tudott állni. Beszélni is csak majdnem 3 évesen kezdett. Semmi baja, csak későn érő... Biztosan járkáltok védőnőhöz, dokihoz. Ha nagy a baj szólnak, egyébként ne aggódj :)
2009. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, az én 14 hónaposom sem jár. Ugyanúgy áll a lába mint a te babádé.
2009. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kisfiam 15 hónapos és neki is úgy áll a lába,mint a te babádénak.Ő 11 hónapos kora óta megy egyedül.Szerintem ne aggódj,tuti nem emiatt nem megy még.Hamarosan majd elindul,csak óvatos,még nem elég bátor ahhoz,hogy magától menjen!
2009. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!