Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tidtok vmit a kaposvári víz...

Tidtok vmit a kaposvári víz minőségéről? Adható babáknak?

Figyelt kérdés
Holnap utazunk babával,de van olyan étele amit vízzel kell csinálni.Adható a rossz minőségű Kaposvári víz? tényleg rossz? Persze viszek babyvizet...
2012. aug. 1. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem adnám neki... Sokat vagyunk Kaposváron, egyszer ittam a csapból. Nem lett semmi bajom, de a barátnőm akinél voltunk és ott lakik, mondta, hogy nem túl jó a minősége...
2012. aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bogyo110 ***** válasza:
Szia én kaposvári vagyok és már az én szüleim se adtak nekem csap vizet inni annyira sz*r a minősége és még büdi is én mi is felnőttek ásványvizet iszunk és persze a gyermekem is ! amugy a városban eltérő lehet a víz minőségeállitólag de mi nem isszuk meg ! 18 hós kislány anyukája!
2012. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bogyo, Kaposvár melyik részén laktok?

Ahol mi lakunk, ott jó (relatív, de jó) a víz, felforralva én adnám, de ez attól is függ melyik részen.

2012. aug. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!