Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok valamilyen vitamint 2...

Adtok valamilyen vitamint 2 éves gyermeknek?

Figyelt kérdés
Nem eszik meg semmilyen gyümölcsöt a lányom.Szeptembreben megy bölcsibe és arra gondoltam,hogy nem kellene e adnom valami vitamint neki,hogy ne legyen beteges.
2012. aug. 1. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Július elején múlt 2 éves a kislányom. Nem kap semmilyen vitamint, viszont eszik gyümölcsöt. Úgy is próbáltad adni Neki, hogy csak lerakod felvágva és ott hagyod elöl, egyen ha akar?
2012. aug. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akár eszik gyümölcsöt,akár nem,mindenképp adj neki vitamint mielőtt közösségbe kerül,és utána is.de ettől függetlenül az első időkben sokat lesz beteg,míg nem erősödik egy kicsit az immunrendszere.én két évesen marslakócskák szirupot adtam a fiamnak, és kúraszerűen pro kid probiotikumot.most már három lesz,multitabs immuno kid rágótablettát kap
2012. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos sehogy sem eszi meg a gyümölcsöt:(már mindent próbáltam:(
2012. aug. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!