Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki egyedül neveli 1 éven aluli gyerekét? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Bár én férjnél vagyok,csak apuka külföldön dolgozik,és 5-6 hetente jár haza egy hétre.Arra lennék kíváncsi,hogy telnek a napjaitok?Nem sok ismerősöm van itt,nemrég költöztünk ide.Rettentő egyedül érzem magam...
2012. aug. 1. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
...úgy értem,felnőtt társaság nélkül
2012. aug. 1. 22:58
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki?De jó nektek...
2012. aug. 3. 19:08
 3/5 anonim válasza:
szia én 4éves fiamat és 1 honapos kislányomat nevelem egyedül apuka lelépet mikor a kis csajal haza jöttünk de elégjol birom edig majd szeptembertöl lesz picit nehezeb mikor majd kezdödik az ovi. minden idömet lekötik ezért nem gondolok másra csak velük foglalkozom!!!!!
2012. aug. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, ha még érdekel, 3 fiút nevelek egyedül. 7, 4 éves, és 9 hónapos a pici. A nyáron kicsit unalmas, hiszen, 3 gyerekkel nem olyan egyszerű kimozdulni, de azért pár naponta lemegyünk a játszótérre. Ha ovi van könnyebb, mert a két nagy ott van, így csak a kicsire kell figyelnem. Délután, ha jövünk haza, megejtünk egy rövid játszóterezést. Ők is kifáradnak, a pici levegőn van, én meg szellőztetem a fejem.
2012. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát csajok,kemény lehet.Én is nehezen töltöm a napjaimat,pedig csak egy pici van.Mint írtam,apa hazajár,de elég ritkán és rövid időre.De úgy látom,van akinek durvább az élete...
2012. aug. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!