Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek a Rebeka név?

Hogy tetszik nektek a Rebeka név?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik! De a te lányod lesz, így olyan nevet adj, amit te szeretsz, nem amit más! :)
2012. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsit bizonytalan vagyok. Egyik nevet sem érzem még nagyon a sajátunknak. Eddig azt mondtam, ha lánym lesz Rebeka lesz de most már nem is vagyok benne olyan biztos, hát nem tudom. :)
2012. aug. 2. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél elő egy névnapos naptárat, válaszd ki a neked tetsző neveket, majd ha megvan, akkor mindet "próbáld" hozzá a vezetéknévhez, és így szépen apránként kiesnek a nevek, és megmarad egy, a kedvenc. Amúgy szerintem nem csúnya név, nekem tetszik.

Boldog babavárást.

2012. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Nekem fiatal korom óta megvolt a lányom neve: Abigél Blanka! Aztán a terhességem közepén elfogott az érzés, h biztos vagyok-e ebben! Aztán mi is az utolsó pillanatban állapodtunk meg a nevében: Szofia Viktória!

Nem bántam meg! Nagyon illik hozzá a név!

Biztos megtalálod a megfelelőt! De hidd el, h nem itt fogod megkapni a választ! Én is kérdezgettem itt is, de mindenki más és más, így nem biztos, h ugyan az tetszik mindenkinek, ami neked! Hallgass a megérzéseidre! Jó babavárást!

2012. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Így hívják a szomszéd kislányt, illik hozzá ez a név. Rebinek becézzük.
2012. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Rebeka. Imádom a nevét, és nagyon illik hozzá. Nekem nagyon tetszik :)))
2012. aug. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kiki01 ***** válasza:
Nekem spec nagyon, ha már megkérdezted nekem meg nincs jobb dolgom és válaszolok. De ezt neked kell eldönteni'
2012. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy túlsúlyos, korosodó, dupla tokás, görbe orrú, ízléstelenül felékszerezett zsidó asszony jut róla az eszembe. Semmi bajom a zsidókkal, de a Rebeka név nagyon nem tetszik.
2012. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép névnek találom.Sógornőmnek ha összejön végre a baba és lány lesz,akkor őt is így fogják hívni.
2012. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez fura, én eddig csak nagyon kedves, szép Rebekákkal találkoztam. Köszönöm a válaszoakt. Lehet, hogy csak 2. keresztnévnek fogjuk adni, majd még meglátjuk, mik tetszenek időközben meg. :)
2012. aug. 3. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!