Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehet a baja?

Bogyo110 kérdése:

Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kislányom 1.5 éves kb kt hete a válába dörzsöli olykor olykor a jobb oldalát ami a fülét és az arccsontját foglalja magába,Gondoltam először a fülére de megnyomkodtam nem fáj neki nem lázas semmi baja nincs aztán még estleg a foga bár csak elől van 6 fogunk .Szerintetek mi lehet? Viszem fülészetre majd hétfőn addigra kaptunk időpontot .Csak érdekelne tapasztalt e valaki ilyesmit estleg?amugy a háuiorvosunk bele kukucskáált a fülébe és azt monta nem lát semmit ésmivel közérzete jó láza nincs eszik alszik igy csak rossz szokás!Mármint szerinte de azért én megnézetem orr fül gégésszel is .szerintetek?
2012. aug. 2. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

álmos?viszket neki??Fiam akkor szokta a szemét/fülét matatni mikor álmos.

De lehet hogy jön a foga és a fájdalom átsugárzik.

Ha a doki nem látott semmit és nyomásra sem fáj neki,akkor nem hinném hogy bármi baj van a fülével.

2012. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű fogzásos-tünet!Nem kell fülészetre menni,ha a gyerekdoki nem látott semmit.Biztosan nem fáj neki!Vagy foga jön(fiaimnál jellemző)vagy tényleg csak rossz szokás!Ezért el ne vidd fülészetre!
2012. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelműen fogzik :-)
2012. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyorsválaszokat és segitséget lehet hogy túl aggodom majd csak le szokom róla valamikor4
2012. aug. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!