Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel 3 honapos babám...

Miért kel fel 3 honapos babám oránként éjszaka?

Figyelt kérdés
eddig 3-4 orankent kelt a babam, de most 3 napja minden oraban felkel. arra is gondoltam hogy a.sajat mozgasa ebreszti fel, vagy talan novekedesi ugras? mindenesetre jo lenne ha tobbet aludna, mert mar kezdek faradni.:(
2012. aug. 4. 08:16
 1/6 anonim válasza:
0%
Az én kisfiam is óránként kelt annak idején! Lehet, hogy már a tejed nem tartalmaz neki elég tápanyagot! Nálunk ez volt a probléma!
2012. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!nincs még babám,most várjuk az elsőt,de nekem az egyik ismerősöm(anyuka) mesélte,hogy valahanyadik hónapos korában megnő a baba étvágya,több tejet vesz el!nem lehet,hogy a tied is most van ebben a korszakban és azért kell fel annyit,mert éhes?
2012. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia nem tudom, de nekem a 8 hónaposom óránként felsírt és eddig nem csinálta, hulla fáradt vagyok...
2012. aug. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a tejem az jo minosegu, en is figyelek a taplalkozasra, azzal nincs baj, meg szepen is gyarapszik. 3,7 el szuletett, most 7,4. en is a novekedesi ugrasra gondoltam de nem vagyok benne biztos.
2012. aug. 4. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás is lehet valóban, de az is lehet, hogy a telihold is bezavart.. Nagyon érzékenyek rá!!! Az enyém 4 hónapos, jó alvókával, de az elmúlt napokban ő is felkelt többször..
2012. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
még ez is.megfordult a fejemben..:)))
2012. aug. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!