Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól, hány hetes koruktól...

Mikortól, hány hetes koruktól lehet már leszoktatni a babákat az éjszakai evésről? Hogyan?

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem két gyermekem van az első fiam 5hónapos koráig evett éjszaka a második pedig 2hónapos koráig.Nem erőltettem őket maguktól szoktak le.
2008. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos fárasztó dolog az éjszakai evés , de azt csak a baba tudja eldönteni mikor nincs rá szüksége. Talán a második hónaptól növelheted az etetések közti időt, de nem szabad a babát éheztetni.
2008. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem, h lehet az időt növelni?:) Mindig 5 perccel tovább hagyom sírni?:) Én is felkelek éjjel, kibírom, rábízom a kislányomra, h meddig kell neki az éjszakai evés. Amúgy olvass utána, miért nagyon fontos az éjszakai szopi a babáknak és a mamáknak, talán úgy könnyebb lesz elviselni. Kitartást!
2008. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell leszoktatni, magától fogja elhagyni, de 1 éves kora körül, mikor már elég sok mindent eszik, akkor már valóban el lehet hagyni. Én 8.5 hónapja szoptatok még éjjel is. Hozzá szoksz. Az én babám is 9-kor eszik vacsiként aztán kel 2 felé, majd 6-kor. Egyáltalán nem jelent gondot. Persze az elején nehéz belerázódni, de megéri. És tényleg olvass utána, rengeteg előnye van, ha szopiztatod éjjel. Semmiképp ne adj neki teát éjjel, és pláne ne siratsd!
2008. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam magától szokott le az éjszakai evésről,úgy hogy átaludta az éjszakát és nem keltette fel a pocija, hogy éhes.Néha van, hogy hajnali 2-3-kor felsír, ilyenkor cumi és egy kis simike után pár perc és visszaalszik.Ezt ők döntik el sajna,hogy mikortól nem akarnak éjszaka enni.
2008. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most el fogtok ítélni, de én egy idő után teát adtam neki, mert azt vettem észre, hogy csak kb. kt kortyot szopizik, utána csak cumizik. Oké, tudom, szívtelen vagyok biztos, de szerintem így is nagyon sok szretetet kap, egész nap vele vagyok, de nekem nincs férjem, meg senkim, aki napközben akár csak öt percre is mentesítene. Szóval egy idő után már teljesen ki voltam készülve, muszáj volt ezt így.
2008. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.A lányom 2 éves koráig cicizett, és éjjel is felket .Mikor leszokott 3 nap után végigaludta az éjjszakát.
2008. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kisfiam 6,5hónapig szopizott utána sajna tápszereztem de 9hónapos koráig felkelt éjjel is enni 2x.azután meg teázni 1x.de 10hónapos korra ota átalusza az éjszakát.és most 14hónapos
2008. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!