Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam be az Espumisant a...

Hogy adjam be az Espumisant a babámnak, hogy ne köpje ki?

Figyelt kérdés
Kiköpi,már próbáltam,hogy a cseppentöböl,kis adagokban,de kiköpi,kanálból is. Tippek?
2009. júl. 19. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teába keverve, kiskanálon!
2009. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vettem pár forintért fecskendőt,nagyon könnyű vele beadni
2009. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Teát nem adok neki. Meg szerintem azt is kiköpné,mert a kórházban kapott és nagyon nem szerette. Legfeljebb anyatejjel,de az meg nagyon macerás,hogy fejjek minden etetés elött. Nagyon hasfájós a babám,van,hogy egész nap semmit nem alszik,akkor minden idömet leköti.
2009. júl. 19. 09:58
 4/7 A kérdező kommentje:
A fecskendös dolgot kipróbálom.
2009. júl. 19. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Infacolnak ugyanaz a hatóanyaga csak más ízesítésű. Lehet azt jobban szeretné. Az egyik banános, a másik narancsos. Már nem tudom melyik- melyik, de az én lányomnak meg az Espumisan jött be, az Infacol nem. Sajnos ez ilyen korszak, sokmindent kipróbál az ember és a végén elmúlik magától. Majd meglátod. Azért próbálkozni lehet. Sok sikert!
2009. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 doboz Infacolt már elfogyasztott,de nem vettem észre javulást.ezért térnék át az Espumisanra,hátha...
2009. júl. 19. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld evés közben, ammikor még nincs jóllakva, kiskanállal. Én úgy csináltam, szépen leette (vagyis leszopizta) a kanálról.
2009. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!