Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segíteni hogy hogyan...

Tudnátok segíteni hogy hogyan szoktassam le egy éves kisfiamat az éjszakai felébredésekről? 2X adok neki éjjel tápit, plussz inni, mert nem alszik vissza.

Figyelt kérdés
Kb hajnali egykor és ötkor kap tápit,sok víz kevés tápszer benne és a kettő között nem ritka hogy még inni is adok neki mert nem alszik vissza,vagy ha visszaalszik kb fél óra múlva megint felkel,nyöszörög nyöszörög és ha nem történi semmi,sírni kezd.Olvastam néhány módszert de nem tudom,hogy melyik az amelyik igazán beválik.
2012. aug. 4. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit eszik napközben? Tényleg azért ébred fel, mert éhes? És ha éhes, nem lenne jobb, ha nem hígított tápszert kapna, hanem rendes arányokkal?

Mit eszik estefelé, vacsorára?

Nálunk az vált be, amikor a tejpép helyett vacsorára bevezettem a húsos főzeléket. (Délre is azt kap amúgy.) Este 7 körül kapja, majd fél 9 körül, elalváshoz még 2 dl tápszert. Amikor átköltözött külön szobába, az is segített, illetve 8 hónapos kora körül hagyta abba a szopizást. Na, azóta aludja át az éjszakát, csak néha-néha sír fel álmában, de nem igényel beavatkozást, illetve néha vizet kér.

Szóval érdemes lenne tudni, mennyit eszik napközben, és este.

2012. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Napközben szerintem elég jól eszik,reggeli,tízórai,ebéd teljesen rendben van,aztán uzsira már kevesebbet eszik,a vacsi meg úgy néz ki,hogy 6-6:30 között eszik,pl.joghurt kenyérrel,vagy az ebéd maradéka,fürcsi és utána kb 7 körül megiszik 2-3 deci tápszert. 8-9 között megy aludniés 7-7:30 között kel reggel,csak ugye közötte is ébred minimum 3X. Akkor lehet hogy adni kéne nekimég fürdés utan szilárd ennivalót és utána a tápit? Mindenképpen adni fogok neki este több szilárdat! Köszönöm!
2012. aug. 4. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

az nem lehet, h túl jól eszik és megterheli a gyomrát és ég a pocija?

Nálunk fele ennyit sem eszik a gyermekem és elég jól alszik, max. inni kel fel éjjel ebben a melegben. Ő anyatejes, 14 hónapos.

vacsira szerintem vagy tápszer vagy vmi könnyű vacsora

2012. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!