Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elmennétek kirándulni...

Ti elmennétek kirándulni holnap egy 2 hónapos babával vízpartra?

Figyelt kérdés
Árnyákban természetesen, napernyővel stb.
2012. aug. 4. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra azt mondták, hogy elviselhetetlen lesz az idő. Hiába vagy árnyékba egyszerűen a levegő forró. Bocs de én nem.
2012. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
persze velük a legegyszerűbb, jo esetben eszik alszik meg néha nézelődik babakocsibsn. :)
2012. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp.
2012. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,az enyém is ennyi idős.Mi csak este mozdulunk ki,még bent is nehezen viseli a meleget.Hiába vagytok árnyékban iszonyat meleg van.
2012. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Múltkor azt mondta egy gyerekorvos a tv-ben, talán az a hölgy aki sportoló volt, eszembe jutott, Gyarmati Andrea, hogy minél kisebb a baba, annál jobban viseli a meleget, mert neki 9 hónapig a 37 fok volt a természetes, ehhez vannak szokva.

Az már más kérdés, hogy mennyi lesz az utazás, és hogy valóban tudtok e árnyékban lenni, mert nem ugyanaz a fák alatt és egy szimpla napernyő alatt ülni. Na meg a víz nagyon visszaveri a sugarakat, vagy be kéne kenni a babát, vagy nem is tudom.....

Mindent összevetve, én vinném.

Mi nagyon közel lakunk a Dunához és többször volt már, hogy a legnagyobb kánikulában lementünk fröcskölni, lábat lóbálni a vízhez. Valóban kellemesebb, mint a kertben, még ha van is egy kis medence.

2012. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem ilyen hőségben a kisfiamat. Most sem mennék.
2012. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2012. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az árnyék és a napernyő ilyen hőségben sz@rt sem ér. (Bocs)
2012. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ennyi idős, mi a holnapot a Balatonnál töltjük, és máskor is voltunk már strandon vele. Második gyerek, a nagyobb meg imádja a vizet, nem lehetünk egész nyáron bezárva. Különben itthon sincs sokkal hűvösebb. Árnyék, gyakori szoptatás, kevés ruha, és időnként át szoktam törölgetni langyos vizes ruhával.
2012. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem.
2012. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!