Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki próbálta a Colief...

Valaki próbálta a Colief cseppet hasfájásra? Bevált?

Figyelt kérdés
Mi már próbáltuk: Infacol, Biogaia cseppek, meggymag párna, de most is este 8tól éjfélig sírt a babám, 6 hetes most, de úgy üvöltött, hogy alig vett levegőt is és vörös volt a feje is. Nagyon szeretnék segíteni neki, ezért kérdezem, hogy a Colief vajon jó-e? Vagy más ezeken kívül, ami bevált?
2012. aug. 4. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Igen, sógornőmék, ártani biztos nem árt, de én személy szerint nem hiszek ebben a hasfájós történetben.

Annyi, hogy amikor kellett, akkor épp hiány volt belőle, esetleg készülj arra, hogy nem lesz rögtön a patikában, csak rendelésre.

38/f

2012. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2-t vettem,és kiderült hogy csak frontérzékeny a kisfiam,nem is a hasa fáj./Neki is vörösödött a feje+ erőlködött,de néha ez a kaki előtt is így van/. Állítólag jó ez a csepp,bár elég drága. Így most van egy feleslegesem eladó ,ha érdekel írj privit.Olcsóbban odaadom mint ha gyógyszertárban vennéd.
2012. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 chopsueyy ***** válasza:
100%
Egy csodaszer! A fiam nagyon hasfájós volt, és az Espumisan nem segített, mert az csak a gázokat hajtja ki, de az emésztést nem segíti. A Colieftől viszont nem fájt a hasa, sokat pukizott, könnyen kakilt, és büfizett is, és semmi baja nem volt többé! Minden etetés előtt adtam neki 4 cseppet, igaz így csak 1 hétre volt elég egy üveg, ami sajnos még a szemcseppnél is kisebb kiszerelésben kapható...és majdnem 4000 forint. Mi egészségpénztáros kártyára vettük, kp-ért nem tudtunk volna mi sem ennyit kiadni érte. Utána próbáltam spórolni, és akkor csak a reggeli első két etetésnél adtam neki, és az esti két utolsó etetésnél. Így is bevált. Nagyon ajánlom, mert az esti sírás egyből abbamaradt, már aznap hat mikor elkezded! Volt amikor elfogyott ,és csak másnap tudott a párom hozni, és egyből észre is vettem a hiányát. Szóval mindenkinek ajánlom!!!!
2012. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 chopsueyy ***** válasza:
100%
Ja, és nekem is van egy fölösleges, már nem volt rá szükség, én ingyen elküldöm neked ha adsz címet!
2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem! És ráadásul nagyon drága és körülményes a beadása is. Lefejt tejbe kell cseppenteni és várni mielőtt odaadod. Ha éjjel is eszik a babád elég húzós fejegetni...

Én megbántam hogy ennyit ráköltöttem.

2012. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt ugyan nem próbáltuk, de több hasfájás elleni szert kipróbáltunk, mert 1 hónapig este 6-7-től egész éjjel torkaszakadtából sírt az újszülött kislányunk.

Már tényleg nem tudtuk mitévők legyünk, a gyermekorvos és a védőnő azt mondta, hogy csak az a baj, hogy összekeveri a nappalt az éjszakával. (Nappal pihente ki az éjjeli fentlét fáradalmait..)

Hát nem az volt, mert kipróbáltuk a Gastrotuss baby szirupot, (ez is nagyon drága, nem is adjuk minden evés után, csak késő délutántól reggelig, így is elfogy egy hónapban 2-3 dobozzal) és láss csodát, azóta alszik, mint a kisangyal, csak egyszer kel fel enni, megszűntek a keserves sírások, szóval valószínű a nyelőcsövét kimarta a visszafolyó tejci és az fájt neki, de nem kicsit!

Pedig nem is bukott túl sokat, senki nem gondolt erre!

Amúgy ebben a szirupban hasfájás ellen is van hatóanyag, ugyanaz, mint az Infacolban, de az önmagában nekünk sem használt.

Ha a Biogaia sem vált be nektek sem, akkor lehet rá esély, hogy nálatok is hasonló a gond, egy próbát megér!

2012. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chopsueyy ***** válasza:
Mi nem vártunk, egy kicsit fejtem kanálba, cseppentettem, és adtuk is neki, és SEMMI baja nem lett tőle.
2012. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 chopsueyy ***** válasza:
Ja, és éjszaka nem adtam be neki, mert akkor valóban körülményes, meg nem érdemes azzal felkelteni a babát, hogy megváratod.
2012. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!