Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknak mi bajuk lehet a...

A babáknak mi bajuk lehet a melegtől? A kiszáradáson kívül.

Figyelt kérdés
ma 2,5 órát ültünk a kocsiban, utaztunk, 2 hónapos babával. Egész délután nem aludt késő estig, ha elszunnyadt, akkor álmából fájdalmasan felsírt és felébredt... :( nem tudtam vele mit csinálni, vagy hogy mi baja. Pedig egész nap itattam, és a kutacsa is rendben volt.
2012. aug. 5. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pici baba esetleg belázasodhat a melegtől.

A felébredés oka lehet, hogy a túl sok új dolog. Ő még nagyon pici, hosszú volt az út. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy az autó búgása és a folyamatos rázkódás, vagy az autószagosító miatt (abban van némi alkohol a párolgás serkentésére) megfájdulhatott a feje.

Ha legközelebb ilyen hosszan utaztok, akkor szerintem fél-háromnegyed óránként álljatok meg egy pihenőben, vedd az öledbe, ringasd kicsit. Ha elalszik, hagyd aludni az öldben. Tudom, hogy akkor az út reménytelenül hosszúnak tűnik, de neki jobb lenne.

2012. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!