Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai szoptatásnál azt...

Éjszakai szoptatásnál azt olvastam, ne tegyük tisztába a babót.. Jól van az úgy?

Figyelt kérdés
Sír, szopi, vissza csucsu? És ha tele van a pelus? Az én babám ébredés után rakja tele a pelut, van úgy, hogy gyakran korábban veszem le a tisztát és míg tisztítgatom, ő szépen telibevág. :) Van úgy...ooh, nagyon gyakran ez van. És főleg éjszaka! És utána még nehezen is alszik vissza. Mit csináljak?
2008. máj. 8. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pisis, akkor kibír egy éjszakát, nem kell tisztába tenni. A kakiban viszont ne hagyd. Én estére pl. másmilyen pelust használok, mint napközben. Az esti a drága, de ugye egy nap csak 1 db kell, a nappali pedig az olcsóbb / az is jó minőségű, csak nem mindig bírta az éjszakát /, de azt úgyis sűrűbben cseréled.
2008. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Akor csere´ld a pelust,ha kakis.Én is mindíg cseréltem,e´s mikor rájöttem,hogy azért nem alszik vissza,abbahagytam az éjeli tisztába rakást.
2008. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor rakd tisztába, ha kakis.Egy éjszakát kikell bírnia a pelenkának..Próbáld meg mindig etetés után tisztába rakni, mert akkor van tele a poci és akkor nyomja ki a kakit, mert nincs elég hely odabent.
2008. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én mindig tisztába tettem mert nyugtalan volt pisis pelusba, és amúgy is szerintem így jó.Soha nem volt piros a lányom feneke.
2008. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szopi után rakom tisztába, de csak akkor, ha bekakilt. Ha csak pisi van a pelusban, nem kell lecserélni, kibírja reggelig!
2008. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kakis vagy nagyon pisis a pelus, akkor tedd tisztába szerintem. Ha még elég száraz, akkor nem kell. Ez persze függ a pelenka minőségétől is. De ha valóban pisis, én kicserélném. Gondolj bele, milyen rossz lehet nyakig pisiben aludni.
2008. máj. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!