Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek GYED ügyben?

Mit tegyek GYED ügyben?

Figyelt kérdés

Júni 14-én nagyobbik fiammal lejárt a GYED-em,munkáltatómnak megküldtem az új igénylést.Ami vissza érkezett a postán nekem mivel nem vették át.Így a papírjaimat elküldtem az OEP-nek,és megírtam a foglalkoztatóit kérjék ők be a munkáltatómtól.Most azt a választ kaptam,hogy felszólították a munkáltatóm a hiány pótlásra,de ez az idő nem számít bele az ügyintézésbe.

Akkor ha a munkáltatóm erre nem reagál várhatok a pénzemre??Nincs egy határidő?Valaki volt már hasonló helyzetben?Hogy oldotta meg??


2012. aug. 5. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És a munkáltatóddal beszéltél, hogy miért nem vették át? Vagy rossz a viszony köztetek?
2012. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A munkáltatóm,másik városba költözött,csak a címüket tudtam kinyomozni a cégjegyzékből.
2012. aug. 5. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 30 napon belül nem válaszol, akkor majd elméletileg kötelezik az adatszolgáltatásra, büntetés terhe mellett, de ha semmire nem reagál, akkor nem adnak addig új ellátást, amíg nincs igazolásod a munkáltatódtól. Az OEP meg sajna nem kötelezhető arra, hogy elintézze a munkáltatód helyett. A helyedben inkább elindulnék én intézni, különben várhatsz a pénzedre:(
2012. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az indulással csak az a gondom,hogy ami cím van a jegyzékben ott tuti csak be van jegyezve a cég,mert az utolsó levelet amit nekem küldtek azt Komáromba adták postára,a cég pedig Pesti címmel rendelkezik....:-(
2012. aug. 5. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs régi kolléga akitől infót tudnál kérni? Esetleg a cégvezetőt megkeresni valahogy?
2012. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a neten ki lehetne deríteni a cég telephelyét vagy levelezési címét. Pl Opten cégtárban.
2012. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!