Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának hányszor...

8 hónapos babának hányszor adsz még tápszert és kb. napi szinten mennyit? Milyen típusú tápszert használsz? Hozzátáplálás mellett hogyan adagolod a tápszert, pl. főzelék vagy gyümölcs után adsz Neki még tápszert is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

reggel és este 300-300 ml tápszer Humana HA 2-es

ezek mellé nem kap mást

ezen kívül még napi háromszor kb 200 ml főzelék, gyümölcs, akármicsoda :)

meg tea amennyit kér

2012. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reggel és este 250ml tápszer, napközben meg bármi más. Szilárd étel után nem kap. Teát iszik nap közben.
2012. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont úgy, mint #2-es. Milumil HA Start Optima.
2012. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám sajna csak pici adagokat iszik, 100 ml-t egy alkalommal, igy 4x kap. Reggel, a déli főzelék után, uzsonnára és lefekvés előtt.Főzeléket, gyümölcsöt é sinlacot eszik. Milumil Peptit iszik, tejallergia gyanus.
2012. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajnali 5-6 körül 170 ml és lefekvés előtt szintén 170 ml többet nem hajlandó meginni, ezen kívül háromszor eszik még egy nap gyümölcs főzelék és tejpép. DM-es Babylove 2-es tápszert kap.
2012. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, azt elfelejtettem, hogy szilárd után már csak vizet iszik, tápszert nem.
2012. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggel és este kap tápszert,Milupa 2-est eszik,240ml/adag.

Evés után,ill. napközben vizet kap inni.

2012. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!