Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova menjünk ebben a nagy...

Hova menjünk ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos a kislányom. A jövő hétre nagy meleget mondanak. A lakásban és az erkélyen olyan 10 óráig van jó idő, utána szenvedünk mindketten a melegtől. Már azon is gondolkodom viccből, hogy a Plázába elmegyünk hűsölni vagy a Tescoba - ahol van légkondi. De annyira nem is nagy hülyeség. Pelenkázó van, szoptatást valahogy megoldanám - bekéredzkednék egy üzlet irodájába. Nagy hülyeség ez az ötlet? Ti hogy élitek túl ezt a meleget a babával?
2012. aug. 5. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másfél hós kislánynak biztosan nem tesz jót a légkondis helység!
2012. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Vegyetek 2 személyes gyerekgumimedencét. Panelban lakunk, és ha már nagyon kivagyunk a melegtől, felfújom és kirakom a gyerekeket pancsizni.Vagy bent a kádban pancsiztasd. Egész nap nem tudsz egy másfél évessel tescózni vagy plázázni!
2012. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedves 2. nem másfél éves hanem másfél hónapos, szerintem nem mindegy!
2012. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen meleg időben reggel járok boltba, postára, vagy ahova kell. Nap közben a lakásban vagyunk, délutáni alvás után pancsi a picit felhújható medencében. Késő délután- este megyünk sétálni.

Plázázni nem tudtok egész nap, s út közben szintén iszonyat meleg van.

2012. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
:) Figyi má, a 9 hónaposomat betettem a medencébe, akkor most felelőtlen vagyok?? 35 fok volt, árnyékban , szerinted?:)
2012. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam hogy felelőtlen vagy, hanem azt hogy a kérdező egy másfél hónapos gyerekről beszél, nem egy másfél évesről amit igen csak nagy felelőtlenség lenne a légkondis bevásárlóközpontban tologatni egész nap, mellesleg "bekéredzkednék egy üzlet irodájába"?? szoptatni.... JÉZUSOM
2012. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves 83%-os, vágod h nem tudom, h miről írsz?:) Olvasd már át a válaszom, légyszi. Azt írtam, h vegyen gumimedencét, mert igen hasznos, mi is használjuk...Semmit nem írtam plázás tologatósdiről...Mi az, hány fok van nálatok ?:DD
2012. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, ja megvan! Hogy azt írtam, " nem tudsz egy másfél évessel egész nap plázázni"! jaaaa...Akkor hozzáteszem, h se egy 3 hónapossal, se egy fél évessel, se egy kétévessel...szóval egy gyerekkel! :)
2012. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Vica, itt egy mondatod... Egész nap nem tudsz egy másfél évessel tescózni vagy plázázni!
2012. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van, nem is offként írtam, csak nekem a kérdező mondatai jöttek le egy picit hülyén... (:
2012. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!