Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az apuka melyik wc-be viszi a...

Az apuka melyik wc-be viszi a kislányát pisilni, a férfibe, vagy a nőibe?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Férfibe
2012. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én a férjemnek mondanám, h a nőibe vigye, ha hüj.én néznek rá, ha nem. Engem egyszer vitt apám a férfibe...de köszönöm...piszoárok is voltak ott bent már akkor is....Életem egyik legrosszabb élménye, hiába a fülkés wc-ben pisiltetett.....
2012. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A nőibe mivel az egy morzsányival tisztább általában.
2012. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Na meg egyébként is a kislány pisil, nem az apuka. Miért kéne a férfiba vinni?
2012. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Ismerem a problémát, találkoztam ilyennel, sőt segítettem is a megoldásban.

Apuka ne vigye be a kislányát a férfi mosdóba, hanem a női mosdó előtt kérjen meg egy szimpatikus hölgyet, aki úgyis oda megy, hogy kísérje be a kislányát, ő pedig a küszöbön várjon, nehogy elvigyék a gyermekét. De még jobb, ha egy kisgyerekes anyukát kér meg.

Láttam olyat, amikor az apuka a női mosdó előteréig bekísérte a kislányát, olyan visítás tört ki, mintha ég és föld összeszakadt volna. Ezért ezt a módszert csak viharedzett apukáknak ajánlom.

2012. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Csakis a nőibe! Semmi keresnivalója egy kicsi lánynak a férfi wc-ben, később sem oda fog járni, és a piszoárokkal, meg az előtte dolgukat végzőkkel sem kell megismerkednie...

Apuka kopog a női wc ajtaján, benéz a folyosóra, és szól: "elnézést, nem tévesztettem el a házszámot, csak a kislányomat szeretném behozni...Köszönöm szépen!":)

2012. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Az utolsó válaszadó javaslatával értek teljesen egyet. Nagyon ügyesen meg tudják ezt oldani az apukák. A kislánynak pedig valóban semmi keresnivalója a piszoárok környékén.
2012. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Ennyire járatlan apukák vagytok, vagy csak tippelgettek?


A férfi WC-be kell bevinni a kislányt az apának. Női WC-be hogy menjen be egy felnőtt férfi, még ha kislánnyal is? Micsoda sikoltozás lenne, ha egy felnőtt férfi bemenne egy női WC-be! :)


Ugyanúgy az anyuka a kisfiát sem a férfi WC-be viszi, oda be sem mehetnek nők, hanem a női WC-be.

2012. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol azt látom hogy az apuka a női budiba viszi a lányát, nem értem miért sikoltozna ezen bárki is, látják hogy kislánnyal van.
2012. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nőibe, ott általában mindenhol elzárva vannak a Wc-k, nem nyit rá senkire az apuka. Előtérben meg max. kézmosást és sminkelést lát :-) A nők pedig nem fogják lehurrogni hogy mit keres ott. Én legalábbis nem tenném.
2012. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!