Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell a 2 lyukas...

Mikortól kell a 2 lyukas MAM-os cumifej?

Figyelt kérdés
Eddig anyatejet kapott a babám, most kell esténként kiegészíteni picit az anyatejet táppal. 4,5 hónapos.
2012. aug. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 2 hónapos korától.
2012. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok..én 2 hónapos korától használom a 2-es cumifejet..most 4,5 hós a lánykám:)
2012. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már 2,5 hónapos korában lecseréltem 2esre, mert egy óra volt mire megette a tápszert az 1essel.Amúgy 4 hónaptól már 3as szívóka van a MAM-nál, de abból ömlik a cucc.Nekem van olyan is,de abból még nem tud enni a lányom.(Ő is 4 hónapos múlt)

Itt szét tudsz nézni milyenek vannak és mikortól ajánlott:


[link]

2012. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 hónapos korában cseréltem kettesre.
2012. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hoppá. Én még az egy lyukut használom neki. Akkor ha holnap veszek, akkor már 3 lyukasat vegyek vagy 2-et?
2012. aug. 5. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2eset vegyél.A 3asból ömlik a kaja.Nem nem tud inni belőle a lányom még pedig ő is 4 hós múlt.Én küldtem a linket!:)
2012. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha esetleg szúrnék lyukat az egyesre? Vagy ez hülyeség?
2012. aug. 5. 20:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég a kettes lyukú. Az egyest viszont azért váltottam le,mert nagyon lassan jött,én is próbáltam nagyobb lyukat szúrni rá,de nem igazán lett jobb. Inkább vettem nagyobbat. Ja és mi is Mammosat használunk.
2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!