Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok segiteni?

Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Tegnap este ahogy elaludt a fiam rá olyan 30percre felsirt,de nem a szokásos hangon.Berohantam és félelmet láttam a szemében.Gondoltam álmodott valamit,de onnan olyan 5percenként felriadt mint aki horror filmet látott.Hátra csapja a kezét és olyan félelem ült ki az arcán,h én is féltem.Együtt aludtunk az éjjel,mert csak akkor nem sirt fel,bár igy is felriadt elég sűrűn.Ez mitől lehetett?Ma is csinálta ezt egyszer.Nagyon megijedtem:( 10hetes
2012. aug. 5. 16:08
 1/2 Kerria ***** válasza:

Ismerősömnél volt ilyen, neki a gyerekdokija azt mondta, valószínű átéli újból a születést. Napközben ingergazdag környezetet kellett biztosítania neki, kis zászlókat, ami lobog, zenélő körforgót, különböző helyszíneket... és kb 1 hét alatt teljesen elmúlt neki...


Nálad is ez lehet a baj, ezt így én nem tudom, de ez jutott eszembe, mikor elolvastam a bejegyzésedet!

2012. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, állítólag a szülést többször is megálmodják. Nálunk is volt ilyen. Kérdeztem a dokit, ő mondta.
2012. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!